Kayseri Otogarı Ucuz Kiralık Araçlar

 • Araç Modeli Günlük Fiyat
 • Fiat Egea 817 ₺
 • Hyundai i20 817 ₺
 • Ford Tourneo Courier 837 ₺
 • Ford Tourneo Courier 840 ₺
 • Renault Clio 847 ₺
 • Renault Clio 954 ₺
 • Kia Picanto 954 ₺
 • Fiat Egea 968 ₺
 • Araç Modeli Günlük Fiyat
 • Citroen C Elysee 985 ₺
 • Kia Rio 1.054 ₺
 • Ford Focus 1.105 ₺
 • Fiat Egea 1.156 ₺
 • Toyota Corolla 1.326 ₺
 • Renault Clio 1.339 ₺
 • Ford Focus 1.418 ₺

Kayseri Otogarı

Kayseri Otogarı Araç Kiralama

İç Anadolu Bölgesi’nin hızlı bir şekilde gelişen illerinden biri olan Kayseri, Türkiye’nin en kalabalık 14. şehri oluşu ile öne çıkıyor. Sanayi faaliyetleri ile adını duyurmayı başaran Kayseri, köklü tarihi ile de dikkat çekiyor. 

Kayseri, araç kiralama işlemini gerçekleştirebileceğiniz ideal lokasyonlardan biri. Dilerseniz siz de Kayseri Otogar araç kiralama fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Kayseri Otogarı’nda kiraladığınız aracınız ile konforlu bir şekilde Kayseri seyahatinize başlayabilirsiniz. 

Kayseri Otogarı Genel Bilgiler

Kayseri araç kiralama işlemini gerçekleştirebileceğiniz Kayseri Otogarı, Kocasinan ilçesi, Şeker Mahallesi’nde konumlanıyor. Kent otogarı oluşu ile öne çıkan Kayseri Otogarı, “Kayseri Batı Terminali” olarak da biliniyor. 2005 yılından bu yana ulaşım sektöründe faaliyetlerini sürdüren Kayseri Otogarı, 15.000 metrekare alan üzerinde konumlanıyor. Pek çok farklı otobüs firmasının seferlerini düzenlediği Kayseri Otogarı’ndan Türkiye’nin her yerine aktarmasız bir şekilde doğrudan ulaşılabiliyor. Kayseri Otogarı bünyesinde barındırdığı sosyal alanları ile de dikkat çekiyor. Kayseri Otogarı’nda araç kiralamadan önce dinlenme tesislerinde keyifli dakikalar geçirebilir, restoranlarda Kayseri’nin enfes lezzetlerini tatma fırsatına sahip olabilirsiniz. 

Kayseri Otogarı’nda araç kiralama işlemini gerçekleştirdikten sonra 8 km mesafe katederek Kayseri il merkezine ulaşabilirsiniz. Siz de Kayseri Otogarı araç kiralama imkânlarından yararlanabilir, sevdiklerinizle keyifli bir seyahat deneyimi yaşayabilirsiniz. Kiralama işleminin sunduğu avantajlardan yararlanmak istiyorsanız Kayseri araç kiralama şirketleri ile doğrudan iletişime geçebilirsiniz.

Kayseri Otogarı Araç Kiralama Fiyatları

Kayseri Otogarı araç kiralama fiyatları, birtakım faktörler doğrultusunda belirleniyor ve bu noktada geniş bir fiyat yelpazesi oluşuyor. Kayseri Otogar araç kiralama fiyatları belirlenirken etkili olan faktörlerin başında ilk olarak “araç segmenti” geliyor. Araç kiralama firmalarının bünyesinde bulunan geniş araç filosu, farklı segmentlerdeki araçlara ev sahipliği yapıyor. Bu bağlamda incelendiğinde; ekonomik, lüks, SUV, minibüs ve ultra lüks gibi farklı segmentlerdeki araçların fiyatlarının farklılık gösterdiği görülüyor. Kayseri Otogarı araç kiralama fiyatlarını etkileyen unsurlardan bir diğeri de sunulan ek imkânlar oluyor. Araç kiralama işlemini gerçekleştirirken; bebek koltuğu, mini hasar sigortası, kasko gibi opsiyonları tercih ettiğiniz takdirde fiyatların artış gösterdiği görülüyor. Bunların yanı sıra aracın kiralanma süresi de fiyat üzerinde şekillendirici etkiye sahip oluyor. Uzun süreli araç kiralama işlemlerinizde Kayseri araç kiralama firmaları tarafından fiyat indirimleri sunuluyor. Siz de Kayseri Otogarı araç kiralama işlemini gerçekleştirebilir, kiralık aracınız ile güvenli ve konforlu seyahatleri mümkün hâle getirebilirsiniz. 

Kayseri Otogarı Sefer Bilgileri

İl merkezine yakınlığı ile dikkatleri üzerine çeken Kayseri Otogarı, sosyal donatıları ve konumu ile öne çıkıyor. Kayseri Otogarı’na Türkiye’nin dört bir yanından otobüs seferleri düzenleniyor. Otogarda hizmet veren birçok yerel ve ulusal otobüs firması yer alıyor. Kayseri otobüs bileti alarak siz de bulunduğunuz şehirden aktarmasız bir şekilde Kayseri Otogarı’na ulaşabilir, bulunduğunuz lokasyonda araç kiralama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Kayseri Otogarı’ndan Şehir Merkezine Nasıl Gidilir?

Kayseri Otogarı’ndan şehir merkezine gidebilmenize olanak sağlayan çeşitli otobüs seferleri bulunuyor. Kayseri Otogarı’ndan şehir merkezine ulaşmak için; 900-901-902 numaralı otobüsleri tercih edebilirsiniz. Bunun yanında Kayseri araç kiralama seçenekleri de alternatif bir yol oluyor. Kolay bir şekilde kiraladığınız aracınızla hemen yolculuğa başlayabilir, istediğiniz lokasyona ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kayseri’de Gezilecek Yerler

Kayseri Otogar araç kiralama firmaları ile iletişime geçerek aracınızı kiraladıktan sonra Kayseri’nin turistik bölgelerini ziyaret edebilirsiniz. Kayseri’de gezebileceğiniz yerler ise şu şekilde sıralanıyor:

 • Kayseri Saat Kulesi: Cumhuriyet Meydanı’nda bulunan Kayseri Saat Kulesi, ihtişamlı görünümü ile görenleri kendine hayran bırakıyor. 
 • Eski Kayseri Evleri: Taş ve ahşap yapılı Kayseri Evleri’ni ziyaret ederek tarihin içerisinde kısa bir gezintiye çıkabilirsiniz. 
 • Cumhuriyet Meydanı: “Kayseri’nin Kalbi” olarak tanımlanan Cumhuriyet Meydanı’nda sevdiklerinizle keyifli vakitler geçirebilirsiniz. 


Kayseri Otogarı Diğer Ulaşım Seçenekleri

Araç Kiralama Hakkında Blog Yazılarımız