Kayseri Park AVM Ucuz Kiralık Araçlar

 • Araç Modeli Günlük Fiyat
 • Renault Clio 752 ₺
 • Citroen C Elysee 783 ₺
 • Kia Rio 837 ₺
 • Fiat Egea 875 ₺
 • Ford Focus 918 ₺
 • Araç Modeli Günlük Fiyat
 • Toyota Corolla 1.054 ₺
 • Ford Focus 1.100 ₺
 • Ford Kuga 1.247 ₺
 • Ford Puma 1.359 ₺

Kayseri Park AVM

Kayseri Melikgazi Kayseri Park AVM Araç Kiralama

Kayseri’nin en büyük ve en çok nüfusa sahip ilçesi olan Melikgazi, hem tarihi hem de kültürel gezi yapmak isteyen ziyaretçilerin rotaları arasında bulunuyor. Tarih sahnesindeki önemi ile dikkat çeken bölgede pek çok tarihi eseri yakından inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra eğlence noktalarında da keyifli vakit geçirebilirsiniz. Bunlardan biri olan Kayseri Park AVM, merkezi lokasyonu sayesinde şehri ziyaret eden birçok kişinin odak noktası oluyor. Geçmişten günümüze birçok medeniyete ev sahipliği yapmış olan Kayseri şehrini ziyaretiniz sırasında Kayseri Park AVM’yi ziyaret edebilir ve ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz.

Kayseri Park AVM’nin bünyesinde birçok dünya markası, yemek yeme alanı, eğlence alanları, çocuklar için oyun alanları, kapalı ve açık otopark yer alıyor. Her ziyaretçinin isteklerine ve gereksinimlerine göre hizmetleri olan Kayseri Park AVM’nin bünyesinde bebek odası, engelli ve yaşlılar için tekerlekli sandalye, bebek arabası gibi imkanlar da bulunuyor.

Kayseri Melikgazi Kayseri Park AVM Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Kayseri şehrinin en büyük ve en çok nüfusa sahip ilçelerinden biri olan Melikgazi, 14 Aralık 1988 tarihinde il merkezinden ayrılarak ilçe haline gelmiştir. Geçmişten günümüze kadar birçok medeniyete ev sahibi olmuş olan ilçe; bünyesinde birçok tarihi, doğal ve turistik mekan barındırıyor. Kayseri Park AVM’de ihtiyaçlarınızı karşıladıktan sonra Kayseri Melikgazi Kayseri Park AVM araç kiralama firmalarından size uygun olan aracı temin ederek bu mekanları ziyaret etme olanağınız bulunuyor.

Kayseri Park AVM, 2006 yılında hizmet vermeye başlamış olup bünyesinde dünya markalarına ait 130 mağaza, sinema, eğlence alanları, yeme içme alanı bulunuyor. Kayseri Park AVM, ortalama 1000 kişiye iş imkanı sunmakta olup ayda yaklaşık 650.000 ziyaretçiyi ağırlıyor. Aynı zamanda AVM’nin bünyesinde yer alan 2000 araç kapasiteli otopark ziyaretçilerine ücretsiz bir şekilde hizmet veriyor.

Kayseri Melikgazi Kayseri Park AVM’ye Nasıl Gidilir?

Melikgazi ilçesinin en merkezi konumlarından birinde bulunan Kayseri Park AVM’ye gitmek isteyen kişiler için birçok farklı ulaşım alternatifi mevcut. Kayseri şehrine rahat ve hızlı bir şekilde ulaşmak isterseniz bulunduğunuz şehirden Kayseri uçak bileti almanız gerekiyor. Kayseri Park AVM, Kayseri Erkilet Havalimanı’na 6,4 km mesafede konumlanıyor. Havalimanında bulunan araç kiralama şirketlerinden kendinize uygun kiralık aracı seçerek kolaylıkla AVM’ye ulaşmanız mümkün. Ayrıca Kayseri otobüs bileti alarak da şehre ulaşabilirsiniz. Otogara ulaştıktan sonra araç kiralama seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Kayseri Melikgazi Kayseri Park AVM araç kiralama işleminizi gerçekleştirdikten sonra şehri ve şehre komşu olan Niğde, Sivas, Adana, Yozgat, Kahramanmaraş ve Nevşehir illerini keyifle gezme imkanınız bulunuyor. Kayseri; 

 • Niğde’ye 129 km, 
 • Sivas’a 192 km, 
 • Adana’ya 256 km, 
 • Yozgat’a 163 km, 
 • Kahramanmaraş’a 229 km ve 
 • Nevşehir’e 78,8 km uzaklıkta konumlanıyor. 

Bu şehirlerden de Kayseri’ye kolaylıkla gelebilirsiniz. Örnek olarak, Sivas araç kiralama seçeneğini değerlendirerek konforlu bir seyahat yapabilirsiniz.

Kayseri Melikgazi Kayseri Park AVM’de Araç Kiralama

Seyahatinizi daha konforlu bir şekilde başlamak istiyorsanız araç kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Havalimanından, otogardan, şubeden ya da bulunduğunuz herhangi bir noktadan teslim alabileceğiniz aracınızla şehir dışından gelirken ya da şehir içindeki ulaşımınızı pratik hale getirebilirsiniz. Kayseri Melikgazi Kayseri Park AVM araç kiralama fiyatlarının belirlenmesinde pek çok detay dikkate alınıyor. Bunlar arasında aracın modeli, yakıt türü, şoför desteği, navigasyon gibi kriterler yer alıyor.

Araç kiralama şirketlerinin sunduğu birçok hizmet sayesinde çok daha konforlu bir yolculuk geçirme imkanınız bulunuyor. Kiralık aracınızı temin ettiğiniz firmaya tüm soru ve taleplerinizi aracı teslim aldığınız andan itibaren dilediğiniz zaman iletme imkanınız bulunuyor.

Kayseri Melikgazi Kayseri Park AVM Yakınında Gezilecek Yerler

 • Kayseri Melikgazi oto kiralama işleminizi gerçekleştirdikten sonra gerek yurt içinden gerekse yurt dışından birçok ziyaretçinin ilgi odağı olan Erciyes Kayak Merkezi’ni ziyaret etmeniz mümkün. Kayseri Park AVM’ye 24,9 km uzaklıkta konumlanan Erciyes Kayak Merkezi’nde keyifli zamanlar geçirme imkanınız bulunuyor.
 • Şehri ziyaretiniz sırasında seyahat rotanıza yaklaşık 500 farklı bitki çeşidine ve eşsiz doğa manzaralarına ev sahipliği yapan Sultan Sazlığı Milli Parkı’nı eklemenizde fayda var. Mesire alanlarında piknik yapma imkanı sunan ve doğa yürüyüşü de yapabileceğiniz Sultan Sazlığı Milli Parkı, Kayseri Park AVM’ye 84 km uzaklıkta yer alıyor.
 • Şehirde geçirdiğiniz süre boyunca 1985 yılında UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer almış olan Göreme Açık Hava Müzesi’ni ziyaret etmenizde fayda bulunuyor. Bünyesinde ilk Hristiyanlık dönemine ait birçok eser barındırmakta olan Göreme Açık Hava Müzesi, Kayseri Park AVM’ye 69,2 km mesafede yer alıyor.

Kayseri Park AVM Diğer Ulaşım Seçenekleri

Araç Kiralama Hakkında Blog Yazılarımız