Mersin Pozcu Ucuz Kiralık Araçlar

 • Araç Modeli Günlük Fiyat
 • Fiat Egea 1.100 ₺
 • Fiat Egea 1.105 ₺
 • Renault Clio 5 1.199 ₺
 • Araç Modeli Günlük Fiyat
 • Renault Megane 1.480 ₺
 • Kia Stonic 1.565 ₺

Mersin Pozcu

Mersin Pozcu Araç Kiralama

Türkiye’nin Akdeniz Bölgesi’nde yer alan Mersin, önemli liman kentleri arasında yer alıyor. Türkiye’nin en büyük liman kentlerinden biri olan Mersin’de denizcilik faaliyetleri, bu bağlamda önemli bir yere sahip. Sanayi ve turizm açısından da gelişmiş bir kent olan Mersin’de çok sayıda güzellik de bulunuyor. Mersin’de tarihi ve kültürel güzelliklerle beraber aynı zamanda doğal güzellikler de dikkat çekiyor. Mersin’in Pozcu bölgesi de şehrin önemli bölgeleri arasında yer alıyor. 

Farklı güzelliklere ev sahipliği yapan bölgeler arasında yer alan Pozcu, Mersin’in kültürel zenginliklerine de ev sahipliği yapıyor. Bölgenin yöresel lezzetlere sahip restoranları barındırması da yerel kültürden hoşlanan ziyaretçilerin de ilgi gösterdiği noktalar arasında. Bu bağlamda Pozcu, ziyaretçi çeken bölgeler arasında yer alıyor.

Mersin’in güzelliklerini görmek için farklı ulaşım seçeneklerinden yararlanmak mümkün. Mersin otobüs bileti alarak yolculuk yapmak ilk seçenek oluyor. Bunun yanı sıra şehirde havaalanı bulunmadığı için Adana uçak bileti alarak şehre ulaşım sağlamak mümkün. Mersin Pozcu araç kiralama seçenekleri de bunlar arasında yer alıyor. Araç kiralayarak Mersin’in güzelliklerini konforlu bir şekilde görmek mümkün oluyor. Mersin’in komşu şehirlerinden biri olan ve Mersin’e 88 km mesafede yer alan Adana’dan da Adana araç kiralama seçenekleriyle Mersin’e ulaşmak mümkün. 

Farklı ulaşım seçeneklerine sahip olan Mersin’de; otobüs ve demir yolundan da yararlanılabiliyor. Tüm bunların yanı sıra Mersin Pozcu oto kiralama seçenekleri ilgi gören ulaşım seçenekleri arasında yer alıyor. 

Siz de Mersin Pozcu araç kiralama fiyatları ve seçeneklerini değerlendirip aracınızı teslim aldıktan sonra şehrin güzelliklerinin tadını çıkarabilirsiniz.

Mersin Pozcu Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Mersin Pozcu kiralık araç seçenekleriyle Mersin’i gezmek isteyen ziyaretçilerin, Mersin Pozcu hakkında bilgi edinmesi gerekiyor.

Mersin’in merkez ilçeleri arasında yer alan Yenişehir’e bağlı olan Pozcu, doğal ve kültürel güzellikleriyle dikkat çekiyor. Çok sayıda güzelliğe sahip olan Mersin’e hem yerli hem de yabancı ziyaretçiler akın ediyor. Bu bağlamda Mersin Pozcu araba kiralama seçenekleri ilgi gören seçenekler arasında yer alıyor.

Mersin, turizm sektörünün yanı sıra ticaret sektörüyle de öne çıkan şehirler arasında yer alıyor. Şehrin önemli bir liman kenti olması ve şehirdeki demir yolu bağlantısı da bu önemi artıyor. 

Mersin’e 88 km mesafede olan Adana’nın verimli topraklarında yetişen pamuk, Mersin demir yoluyla ihraç ediliyor. Hem ticaret ağı hem de ülkenin pek çok güzelliğine ev sahipliği yapması açısından Mersin, oldukça önemli olan şehirler arasında yer alıyor. Bu bağlamda Mersin Pozcu kiralık araba, şehre gelen ziyaretçilerin ilgi gösterdiği ulaşım seçenekleri arasında yer alıyor.

Mersin Pozcu’ya Nasıl Gidilir?

Mersin Pozcu’ya gitmek isteyen ziyaretçiler için farklı ulaşım seçenekleri bulunuyor. Çok sayıda otobüs şirketi, Mersin Pozcu’ya sefer düzenliyor. Bu seferler, günün farklı saatlerinden oluşuyor. Demir yolu hattına sahip olan Mersin’e, trenle de ulaşım sağlamak mümkün oluyor. Aynı zamanda Mersin’e 88 km mesafede yer alan Adana’da bulunan Şakirpaşa Havalimanı’na inerek de bölgeye ulaşım sağlanıyor. 

Adana Şakirpaşa Havalimanı araç kiralama hizmeti oldukça sık tercih ediliyor. Bununla beraber yakın illerden araba kiralama seçenekleri de bulunuyor. Mersin’e 193 km mesafede yer alan Niğde’den Niğde araç kiralama seçeneklerini değerlendirerek araçla ulaşım sağlamak mümkün oluyor.

Mersin’e vardıktan sonra da Mersin Pozcu kiralık oto seçenekleri ve farklı ulaşım seçenekleri bulunuyor. Otobüsle şehrin farklı bölgelerine seyahat etme seçeneği olduğu gibi araç kiralama seçenekleri de oldukça yaygın olmasıyla biliniyor. Daha konforlu bir ulaşım tercih eden ve şehri dilediği gibi gezmek isteyen kullanıcılar genellikle araç kiralamayı tercih ediyor. Bu bağlamda Mersin Pozcu araç kiralama şirketleri sayesinde araç kiralamak mümkün oluyor.

Mersin Pozcu’da Araç Kiralama

Mersin Pozcu’ya ulaşım sağladıktan sonra şehrin güzelliklerinin tadını konforlu bir şekilde çıkarmak isteyenler Mersin Pozcu araç kiralama firmaları ile görüşerek araç kiralayabiliyor. Mersin Pozcu’da her bütçeden ziyaretçiye hitap eden araç kiralama seçenekleri mevcut. Bu bağlamda ucuz araç tercih eden kişilere yönelik araç modelleri de bulunuyor. Mersin Pozcu’da farklı modellerde araç kiralama imkanı da bulunuyor. Mersin Pozcu kiralık araba fiyatları ve seçeneklerini değerlendirdikten sonra da şehrin farklı güzelliklerini keşfetmek oldukça kolay bir hale geliyor. 

Mersin Pozcu’da Gezilecek Yerler

Mersin, geçmişte birçok medeniyete ev sahipliği yapmış olan şehirler arasında yer alıyor. Bu bağlamda Mersin’de çok sayıda tarihi ve kültürel miraslar bulunuyor. Hem müzeleriyle hem de tarihi yerleriyle oldukça dikkat çeken bir şehir olan Mersin’de doğal güzellikler de oldukça önemli bir yer kaplıyor. Mersin’de mutlaka görülmesi gereken doğal ve kültürel güzellikleri şu şekilde sıralamak mümkün:

 • Mersin’de araç teslim işlemini gerçekleştirdikten sonra uğramanız gereken yerler listesinin ilk sırasında Mersin Marina bulunuyor. Mersin Marina, Pozcu’ya yalnızca 2,1 km mesafede bulunuyor. Mersin Marina dikkat çeken manzarasıyla ilgi gören yerler arasında.
 • Pozcu’ya 1,5 km mesafede olan Mersin Deniz Müzesi de şehrin önemli müzeleri arasında yer alıyor. Mersin’in denizcilik miraslarını Mersin Deniz Müzesi’nde görmek mümkün oluyor.
 • Mersin Arkeoloji Müzesi de şehrin ilgi gören yerleri arasında. Pozcu’ya 1,6 km mesafede olan Mersin Arkeoloji Müzesi’nde şehrin kültürel mirasları yer alıyor.
 • Pozcu’ya 6,2 km mesafede olan Soli Pompeiopolis Antik Kenti de şehrin önemli mirasları arasında yer alıyor.

Mersin Pozcu Diğer Ulaşım Seçenekleri

Araç Kiralama Hakkında Blog Yazılarımız