Renault Clio 5

Renault Clio 5 Araç Kiralama

Clio, Fransız otomobil üreticisi olan Renault’un en sevilen modelleri arasında yer alıyor. 1990 yılından beri gelişimini sürdüren model, 5. serisi ile üretimine devam ediyor. Motor gücünün artırılması ile daha başarılı bir yol performansına ulaşan araç, ayrıca iç ve dış tasarımında da yenilikçi değişimler yapıyor. Sürücü odaklı tasarımı ile birçok kez Altın Direksiyon Ödülü’nü kazanmayı başaran model, benzersiz bir sürüş deneyimi sunuyor. Güvenlik alanına verdiği öncelik ve tasarruflu yakıt tüketimi ile öne çıkıyor. Hemen hemen her bütçe için uygun Renault Clio 5 kiralama fiyatları ile özellikle tercih ediliyor. Kiralık Renault Clio 5 fiyatları ile hem şirketler hem de bireysel kiralama için listelerin başında gelen alternatifler arasında bulunuyor.

Renault Clio Donanım Paketi Özellikleri

  • Bu model araç, ABS, AFU, HSA ve elektronom dikiz aynası gibi donanımlar ile maksimum sürüş güvenliğinin sağlanması amaçlanıyor. Teknik özellikleri ile oldukça yüksek bir performans vadediyor.
  • Benzinli yakıt tipine sahip olan modellerinde, manuel vites tipine sahip Cliolar, 0-100km’ye yaklaşık olarak 17,1 saniyede ulaşıyor.
  • 3 silindiri ve 999 cm3 silindir hacmi, 65kw gücü ile güçlü bir performansa imza atıyor.
  • Şehir içi 100km mesafe için ortalama olarak 6,3 litre yakıt tüketiyor.
  • Şehir dışında 4,2 litre yakıt tüketerek ekonomik bir seçenek yaratıyor.

Obilet.com ayrıcalığı ile seyahatlerinizde size eşlik etmesi için Clio 5 kiralayabilirsiniz. Türkiye’nin birçok noktasında, havalimanı Renault Clio 5 kiralama seçeneğinden kolaylıkla faydalanarak şehir içi ve dışında rahat bir şekilde ulaşım ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Renault Clio Araç Kiralama Avantajları

Yeni Clio, teknolojik detaylar ile kokpitte etkili bir değişim yaratıyor. Kişiselleştirilebilir sürücü ekranı ile yeni nesil bir sürücü deneyimi kazandırıyor. Yakıt tüketiminde tasarruf yaparken motor gücü ile yüksek performanslı bir yolculuk yapılmasını sağlıyor. Kabın içi ses yalıtımı için yolcuların konforunu artırıyor. Hız ayar ve sınırlayıcı özelliği ile yol boyu aynı hızda ilerlemenize yardımcı oluyor. Uzun ve kısa far ayarını otomatik olarak yaparak gece sürüşleri için kolaylık sağlıyor. 360° kamera ile kuş bakışı görüşü sağlayarak, manevra yapımını kolaylaştırıyor. Park ederken etkili bir yardımcı olarak sürücülere yardım ediyor.