Toyota Corolla

Toyota Corolla Araç Kiralama

Keyifli bir kullanım isteyenler için araç kiralarken seçilecek aracın nitelikleri oldukça önemli oluyor. Bu noktada Toyota Corolla tercih edilebilir araçlar arasında yerini alıyor. Özellikle farklı renk ve model seçenekleri ile göze çarpan araç kullanıcıya rahat bir sürüş keyfi de yaşatıyor. Sürücü dahil olmak üzere 5 kişinin kolaylıkla yolculuk yapabileceği bir araç olarak kiralık Toyota Corolla fiyatları ve performansı ile göze çarpıyor.

Toyota Corolla Araç Kiralama Avantajları

Deri kol dayama detayı gibi farklı detaylar ile ön plana çıkıyor. Araç içerisinde klima olarak çift bölgeli ve otomatik düzenekte klima bulunuyor. Yol boyunca müziği hissetmek isteyenler için USB girişi yanı sıra 6 hoparlör ile canlandırıcı bir etki yaratıyor. Bunun yanı sıra telefon ile kolay bağlanmak için bluetooth bağlantı eklentisi de bulunuyor. Yolculuk esnasında özellikle uzun yolda içecek bulundurmayı seven kullanıcılar için araçta önde iki arkada iki olmak üzere toplam dört bardaklık bulunuyor.

Toyota Corolla Donanım Özellikleri

Toyota Corolla, konforlu bir araç olmasına bağlı olarak şehir dışı tercihleri için de ideal oluyor denilebilir. Hybrid olarak da bilinen model oldukça güçlü bir motora sahip. Bu anlamda özellikle uzun yolculuklarda kullanımı kolay ve atik bir araç sınıflandırmasına giriyor. Bu model C segment bir araç olarak uzun yol için de oldukça rahat bir kullanım sunuyor.

  • Manuel ve otomatik seçenekleri bulunan araç aynı zamanda 1.5 motor ile benzinli versiyonuyla da karşımıza çıkıyor:
  • Kaza anında devreye giren 7 adet hava yastığı ile araç kullanıcı güvenliğini de oldukça önemsiyor.
  • Aracın hatchback modelinde 1.8 motor bulunuyor.
  • Ucuz Toyota Corolla kiralama 12.1 saniyede 100 km hıza çıkıyor.
  • 125 hp beygir gücü ile doğru bir uzun yol araç tercihi oluyor.

Bu bağlamda rahat ve kolay kullanımlı bir araç kiralamak isteyenler için tercih edilebilir araçlar arasında yerini alıyor.

Toyota Corolla modelleri arasından tercih yapmak için mesafe ve kullanım yeri için farklı seçenekler sunuyor. Havalimanı Toyota Corolla kiralama için de uygun tercih seçeneklerine sahip. Bu bağlamda gideceğiniz yer mesafe doğrultusunda araç kiralama da oldukça kolay oluyor denilebilir.