Ankara Aşti Ucuz Kiralık Araçlar

 • Araç Modeli Günlük Fiyat
 • Fiat Egea 773 ₺
 • Renault Clio 5 961 ₺
 • Citroen C Elysee 999 ₺
 • Fiat Egea 1,056 ₺
 • Araç Modeli Günlük Fiyat
 • Renault Clio 1,374 ₺
 • Renault Clio 1,572 ₺
 • Renault Clio 2,128 ₺
 • Renault Clio 2,591 ₺

Ankara Aşti

Ankara AŞTİ Araç Kiralama

İdari statüsünün yanı sıra sosyoekonomik açıdan da Türkiye’nin başkenti olan Ankara, tarih, kültür, ticaret, ulaşım ve konaklama merkezi olarak öne çıkıyor. Öte yandan kentin bazı noktalarının üstlendiği rolle kendine has ayrı bir kimliğe eriştiği gözlemleniyor. Türkiye’nin en büyük otobüs terminali olan AŞTİ, ulaşımda üstlendiği geniş rolle kendine has ünvana erişen merkezi noktalar arasında yer alıyor. Bu bağlamda Ankara AŞTİ kiralık araba seçenekleri de Ankara turunuzu kolaylaştıracak alternatiflerden biri oluyor. Öte yandan ünlü terminal; kentin ve Türkiye’nin kalbi olarak görülen özel bölgelerden birisinde yer alıyor. Böylelikle araç kiralama olanaklarında da ulaşım kolaylığı sunmayı başarıyor. Ankara AŞTİ araba kiralama olanaklarından faydalanarak birçok farklı bölgeye kolay ulaşım sağlayabilirsiniz. Böylelikle Ankara turunuzu konforlu, tasarruflu ve verimli kılabilirsiniz. Geniş bir yelpaze sergileyen Ankara AŞTİ araç kiralama firmaları tarafından sunulan zengin seçenekleri değerlendirerek bütçe dostu ve keyifli yolculuklara adım atabilirsiniz.


Ankara AŞTİ Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Karasal ulaşımda Türkiye’nin en önemli faaliyet alanı olan AŞTİ, Ankara’nın en popüler semtlerinden olan Söğütözü’nde yer alıyor. Çoğu alanda merkezi rol üstlenen Beştepe Mahallesi’nde yer alan terminal; bu bağlamda pek çok bakanlık, siyasi parti, medya kuruluşu ve finans kuruluşunun merkez ofislerine yakın konumda bulunuyor. Aynı zamanda Türkiye’nin öne çıkan tarih, doğa ve kültür noktalarına yakın konumda yer alan terminal, Ankara AŞTİ kiralık oto olanaklarını değerlendiren konuklar için çok daha cazip hale geliyor. Zengin bir konaklama potansiyeline sahip olan AŞTİ, Ankara konaklama imkanlarından da avantajlı biçimde yararlanmanızı sağlıyor. Öte yandan kentin ulaşımda merkezi güzergahlarından birinde yer alıyor. Böylelikle Ankara AŞTİ araç kiralama hizmetlerinden yararlandıktan sonra kent merkezi veya kentin farklı noktalarında tercih edeceğiniz konaklama imkanlarının tamamında da eşsiz bir ulaşım kolaylığına erişebilirsiniz. Üstelik beklentilerinize hitap eden hizmetlerle birlikte Ankara AŞTİ araç kiralama fiyatları arasında bütçenize uygun seçeneklere de erişebilirsiniz.


Ankara AŞTİ’ye Nasıl Gidilir?

Ankara - Eskişehir yolu üzerinde yer alan AŞTİ, aynı zamanda kent merkezine en yakın lokasyonlardan birini oluşturuyor. AŞTİ, şehir merkezine sadece 5,3 km uzaklıkta bulunuyor. Bu yönüyle Ankara kent merkezine en yakın konumlardan birini oluşturan AŞTİ’ye pek çok yöntemle kolay ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu seçeneklerden ilkini hava yolu oluşturuyor. Ankara uçak bileti alarak farklı noktalardan Ankara Esenboğa Havalimanı’na ulaşım sağlayabilirsiniz. Sonrasında Ankara Esenboğa Havalimanı araç kiralama imkanlarından faydalanarak AŞTİ’ye gidebilirsiniz.

Türkiye’nin tüm kentlerinden, sık aralıklarla kalkan otobüs seferleri, AŞTİ’ye aktarmasız biçimde ulaşmanızı sağlıyor. Bunun için Ankara otobüs bileti almanız yeterli oluyor. AŞTİ’ye Eskişehir, Konya ve Kırıkkale kentlerinden gelecekseniz araç kiralama seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Örnek olarak, Eskişehir araç kiralama firmalarından yararlanarak yolculuğunuzu çok daha konforlu hale getirebilirsiniz. Ayrıca farklı şehirlerden de kiralık araç ile Ankara’ya ulaşabilirsiniz.

 • Eskişehir’den AŞTİ’ye ulaşmak istiyorsanız kat etmeniz gereken mesafe yaklaşık 230 km. 
 • Seyahatinize Konya’dan başlamak istiyorsanız 254 km’lik bir mesafeyi aşmanız gerekiyor. 
 • Eğer seyahat başlangıç noktanız Kırıkkale ise yaklaşık 100 km’lik bir yolculuğa çıkabilirsiniz. 

Altındağ tren garına yalnızca 30 dakika mesafede yer alan AŞTİ, pek çok kentten trenle gelebileceğiniz noktalar arasında yer alıyor. Kent içi mesafelerden AŞTİ’ye erişmekse iki farklı yöntemle mümkün oluyor. Araç teslim olanağından yararlanarak AŞTİ’ye konforlu biçimde ulaşabilirsiniz. Kiralık aracınızı AŞTİ’den almayı tercih ediyorsanız Ankaray metrosu veya kent genelinden kalkan toplu ulaşım araçlarıyla AŞTİ’ye ulaşabilirsiniz. 


Ankara AŞTİ’de Araç Kiralama

Ankara AŞTİ araç kiralama şirketleri; iş, gezi, tatil, Türkiye’nin farklı kentlerine kolay erişim, konaklama ve daha pek çok nedenle Ankara’yı ziyaret eden konuklara zengin seçenekler sunuyor. Böylelikle araç kiralama, konaklama ve ulaşım imkanlarında en ideal lokasyonlar arasında gelen AŞTİ’de beklentilerinize uygun Ankara AŞTİ oto kiralama çözümlerine sahip olabilirsiniz. Pek çok konuk için en önemli detaylar arasında gelen araç teslimatı, iki farklı seçenek barındırıyor. Kiralık aracınızı dilerseniz AŞTİ’ye gelerek teslim alabileceğiniz gibi bulunduğunuz noktaya teslim edilmesini de talep edebilirsiniz. Seyahat ve araç kullanım tercihlerinize uygun pek çok model araç, yine çok zengin bir fiyat çeşitliliği ile kullanıma sunuluyor. Kiralama hizmetlerinde ucuz araç seçeneklerinden lüks araç seçeneklerine doğru uzanan alternatifler arasında bütçenize uygun modellere ulaşabilirsiniz. Öte yandan tercihinize bırakılan bazı hizmet olanaklarını da Ankara AŞTİ kiralık araba fiyatları üzerinde belirleyici etkiye yol açıyor. Şoförlü veya şoförsüz olarak kiralayabileceğiniz araçlarla birlikte sunulan navigasyon, kasko, hasar sigortası gibi olanaklar arasından yapacağınız seçimle bütçe kontrolü sağlayabilirsiniz.


Ankara Aşti Diğer Ulaşım Seçenekleri

Araç Kiralama Hakkında Blog Yazılarımız