Ankara Armada AVM Ucuz Kiralık Araçlar

 • Araç Modeli Günlük Fiyat
 • Renault Clio 1.208 ₺
 • Renault Clio 1.224 ₺
 • Peugeot 301 1.305 ₺
 • Araç Modeli Günlük Fiyat
 • Citroen C1 1.352 ₺
 • Fiat Egea 1.352 ₺
 • Fiat Egea 1.598 ₺

Ankara Armada AVM

Ankara Armada AVM Araç Kiralama

Ankara’nın gözde bölgeleri arasında yer alan Yenimahalle’de bulunan Armada AVM, merkezi konumu itibariyle ilgi gören alışveriş merkezleri arasında yer alıyor. Ankara Armada AVM’ye farklı ulaşım seçenekleriyle ulaşabilmek de ziyaretçilerin AVM’yi tercih etmesinin sebepleri arasında yer alıyor.

Alışveriş merkezinde Ankara Armada AVM araç kiralama seçeneklerinin bulunması da ziyaretçilerin ilgi gösterdiği noktalar arasında bulunuyor. Bu sayede AVM’ye gelen ziyaretçiler araç kiralama olanaklarıyla diledikleri gibi alışveriş yapabiliyor ve Ankara’nın sahip olduğu güzellikleri konforlu bir şekilde gezebilme imkanına sahip oluyor. Ankara’nın merkez ilçeleri arasında yer alan Yenimahalle, diğer ilçelere yakın olmasıyla da ziyaretçi çeken ilçeler arasında yer alıyor. Bu bağlamda Armada AVM de bölgenin ziyaretçi çeken alışveriş merkezi arasında.

Ankara Armada AVM Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Yenimahalle, şehrin büyük ilçeleri arasında yer alıyor. Bu bağlamda da şehrin ziyaretçi çeken ilçeleri arasında da bulunuyor. Armada AVM de hem şehir içinden hem de şehir dışından ziyaretçi çeken alışveriş merkezleri arasında yer alıyor. Armada AVM; birçok farklı markaya ve farklı etkinliklere ev sahipliği yapıyor. Bu bağlamda da hem alışveriş için hem de sosyal açıdan vakit geçirmek için AVM’leri tercih eden ziyaretçilerin ilgi gösterdiği alışveriş merkezleri arasında yer alıyor.

Ankara Armada AVM içerisinde; birçok giyim ve aksesuar markası, farklı yiyecek türlerini yiyebileceğiniz restoran ya da kafeler, ev tekstil ve beyaz eşya markaları, teknoloji marketleri ve büyük süpermarketler yer alıyor. Aynı zamanda AVM içerisinde bankaların ATM’leri, terzi, çiçekçi ve kozmetik markaları da bulunuyor. Armada AVM içerisinde kapsamlı bir sinemayla beraber farklı etkinliklerin yapıldığı alanlar da yer alıyor. Bu bağlamda da Armada AVM en çok tercih edilen AVM’ler arasında yer alıyor. AVM’den araç kiralama olanaklarının olması da ziyaretçilerin ilgi gösterdiği konular arasında. Bu bağlamda da ziyaretçiler Ankara Armada AVM araç kiralama fiyatları ve seçeneklerini değerlendirerek alışveriş merkezini ziyaret ediyor.

Ankara Armada AVM’ye Nasıl Gidilir?

Armada AVM’ye gitmek için farklı ulaşım seçenekleri bulunuyor. Şehir dışından AVM’yi ziyaret etmek isteyenler Ankara uçak bileti alarak alışveriş merkezine 33 km mesafede yer alan Esenboğa Havaalanı’na iniş yapabiliyor. Havaalanından AVM’ye şehir içi otobüslerle ya da dolmuşlarla kolay bir şekilde ulaşım sağlanıyor. Bunun için Ankara otobüs bileti alınması gerekiyor. Armada AVM’ye 2 km mesafede yer alan AŞTİ Terminali de şehir dışından gelen ziyaretçilerin ulaşım sağladığı bölgeler arasında yer alıyor. Ankara Armada AVM’ye 102 km mesafede yer alan Kırıkkale’den de Kırıkkale araç kiralama seçeneklerini değerlendirerek bölgeye ulaşım sağlamak mümkün oluyor. İstanbul araç kiralama şirketlerinden kiralanan araçlarla da şehre ulaşım sağlanabiliyor. Şehrin içinde ise alışveriş merkezine çok sayıda şehir içi otobüsleri, dolmuşlar ve metro seferleri bulunuyor. Ankara Armada AVM araç kiralama firmaları da araç kiralayarak bölgeyi gezmek isteyen ziyaretçilerin ilgilendiği noktalar arasında yer alıyor.

Ankara Armada AVM’de Araç Kiralama

Ankara araç kiralama seçenekleri, bölge ziyaretçilerinin ilgi duyduğu ulaşım seçenekleri arasında yer alıyor. Armada AVM’den araç kiralamayı tercih eden kullanıcılar için farklı seçenekler bulunuyor. Farklı modellerden araç kiralama seçenekleri mevcut. Bu bağlamda da farklı bütçelerdeki ziyaretçiler için uygun araç kiralama seçenekleri de yer alıyor. Dileyen ziyaretçiler Ankara Armada AVM’den araç kiralayarak şehri konforlu bir şekilde gezebiliyor.

Ankara Armada AVM Yakınında Gezilecek Yerler

 • Armada AVM’ye 5,3 km mesafede yer alan Atatürk Orman Çiftliği hem doğayla iç içe vakit geçirmek isteyenler hem de doğal besinlere ulaşmak isteyenler tarafından ziyaret ediliyor.
 • AVM’ye 13 km mesafede yer alan Türk Hava Kuvvetleri Müzesi de kültürel seyahatleri seven ziyaretçilerin uğrak noktaları arasında yer alıyor.
 • Armada AVM’ye 3,8 km mesafede bulunan Anıtkabir de hem şehir içinden hem de şehir dışından ziyaretçilerin en çok ziyaret ettiği yerler arasında.

Ankara Armada AVM Diğer Ulaşım Seçenekleri

Araç Kiralama Hakkında Blog Yazılarımız