Firma Hakkında

Gri Rent Araç Kiralama

20 yılı aşkın süredir araç kiralama sektöründe hizmet veren Gri Rent araç kiralama, müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor. Gri Rent araç kiralama firmasının iki ana şubesi bulunuyor. Ancak alanında profesyonel firmalar ile anlaşma içerisinde olarak Türkiye genelinde hizmet vermeyi amaçlıyor. Türkiye’nin en yoğun ve en kalabalık şehirlerinde bulunan ofisleri ile müşterilerine daha kısa süre içinde ulaşım sağlıyor. Gri Rent araba kiralama işlemleri için ofislerini kolay ulaşılabilir ve en işlek caddelere konumlandırıyor. Günlük, haftalık ve aylık araç kiralama olanaklarını müşterilerine sunuyor. 


Gri Rent Firmasının Araç Kiralama Ofisleri

Gri Rent araç kiralama firmasının Ankara ve İstanbul’da merkezi ofisleri bulunuyor. Bunun yanında Gri Rent firmasının İzmir, Antalya, Çorum ve Manisa’da da ofisleri mevcut. Firma, şubelerini müşterilerinin kolay ulaşılabilir alanlara konumlandırarak daha kısa süre içinde iletişime geçmeyi hedefliyor. Güler yüzlü ve profesyonel çalışanları ile sağlıklı bir geri iletişim kurmanızı sağlıyor. Birçok araç çeşitliliği bulunan Gri Rent oto kiralama firması, müşterilerinin arz ve talepleri doğrultusunda çözüm üretmeye devam ediyor. Gri Rent araç kiralama firması, 7/24 yol yardım desteği ile olası bir aksilik durumunda yanınızda oluyor. Ucuz Gri Rent araç kiralama fiyatları için firmanın araçlarını inceleyebilirsiniz. 


Gri Rent Firmasının Bünyesinde Bulunan Araçlar

Gri Rent araç kiralama firmasının ofislerinde sizlere en uygun araç çeşitlerini tercih etmeniz için oldukça geniş bir yelpazesi bulunuyor. Gri Rent araç kiralama fiyatları araç özelliklerine ve kiralama süresine göre değişiyor. Profesyonel ve alanında uzman personelleri ile kendinize en uygun aracı kiralamanızda yardımcı oluyor. İhtiyaç listesine göre araç çeşitlerinizi tercih edebilirsiniz. Gri Rent araç kiralama firmasının bünyesinde bulunan araçlar;

  • B Segment: Renault Symbol, Hyundai i20 ve Renault Clio.
  • C Segment: Hyundai Accent Blue, Fiat Egea, Citroen C3 ve birçok farklı model.
  • D Segment: Opel Crossland, Opel Grandland, Audi A3 ve birçok farklı model.
  • E Segment: BMW X3, Range Rover Evoque, Jaguar F-Pace ve birçok farklı model.

Gri Rent firması bünyesinde bulunan araçlar için araç kiralama şartları bulunuyor. Bu şartları şu şekilde sıralanıyor:

  • Asgari kira süresi 1 gün
  • Asgari yaş
  • Asgari genç yaş
  • Asgari ehliyet yılı
  • Asgari genç yaş ehliyet yılı

Gri Rent araç kiralama firmasının; 1 gün için 24 saat, 1 hafta için 7 gün ve 1 ay için 30 gün üzerinden fiyat hesaplaması yapılıyor.