Ankara Yenimahalle Ucuz Kiralık Araçlar

  • Araç Modeli Günlük Fiyat
  • Renault Clio 1.314 ₺
  • Ford Puma 1.699 ₺
  • Araç Modeli Günlük Fiyat
  • Toyota Corolla 1.937 ₺

Ankara Yenimahalle

Ankara Yenimahalle Araç Kiralama

İç Anadolu Bölgesi’nde ve Yukarı Sakarya’da yer alan Ankara, Türkiye’nin en kalabalık ikinci şehri. Türkiye’nin başkenti de olan şehir, konumu ve işlevselliği ile Türkiye’nin kalbi olarak anılıyor. Ekonomisi Cumhuriyet yıllarında tarım ve hayvancılığa bağlıyken günümüzdeki yatırımlar doğrultusunda tarım ve hayvancılık yerini sanayi ve ticarete bırakıyor. Tarih öncesi döneme kadar uzanan Ankara şehri tarihi değerleri ile önemli iller arasında yerini alıyor. Ankara Yenimahalle ilçesi de yerleşim yerleri arasında önemli bir yere sahipken geniş bir alan üzerinde yer alıyor. Gelişmişlik düzeyi ve şehirleşmesi ile kendine hayran bırakan bu şehri ziyaret etmek istiyorsanız Ankara Yenimahalle araç kiralama imkanlarından faydalanabilir, konforlu ve bütçe dostu bir seyahat yapabilirsiniz. 

Çevre iller arasında yer alan Konya, Eskişehir, Çankırı, Aksaray, Kırıkkale’den gelebilir, kiralama şirketi araç teslimini yaptıktan sonra Ankara Yenimahalle’yi gezebilir, ilgi alanlarına uygun mekanlarını ziyaret edebilirsiniz.


Ankara Yenimahalle Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Ankara’nın eski ilçelerinden biri olan Yenimahalle, aynı şekilde birçok eski yapıyı da sınırları içerisinde barındırır. Merkezi konumu ile birçok önemli noktaya yakın olan Yenimahalle’de son dönemlerde sanayi yatırımları artmıştır. Ekonomisi genellikle ticarete dayanan Yenimahalle’de birçok AVM ve özel kuruluş bulunur.

Yenimahalle’ye seyahat etmek için Ankara Yenimahalle oto kiralama opsiyonlarını değerlendirebilirsiniz. Ankara Yenimahalle kiralık araç imkanları ile ilçe içerisinde kolaylıkla seyahat edebilir, istediğiniz lokasyonlara konforlu bir şekilde ulaşabilirsiniz. Özellikle tarihi yerleri rahat rahat gezmek ve görmek için Ankara araç kiralama seçenekleri faydalı oluyor.

Ankara Yenimahalle size pek çok konaklama imkanı da sunuyor. Bu konaklama yerlerini değerlendirebilir ve gezip görmek istediğiniz yerleri kiralık aracınızla rahatlıkla ziyaret edebilirsiniz. Yenimahalleye’ye gelerek doğal güzelliklere sahip olan parkları, AVM'leri, müzeleri gezebilir, keyifli vakit geçirebilirsiniz.


Ankara Yenimahalle’ye Nasıl Gidilir?

Ankara Yenimahalle’ye gitmek ve orada seyahat etmek istiyorsanız farklı ulaşım seçeneklerine sahip oluyorsunuz. Uçak, otobüs, tren gibi seçenekleri kullanarak Ankara Yenimahalle’ye ulaşım sağlanıyor.

Ankara uçak bileti aldıktan sonra kısa bir yolculuk ile Ankara Esenboğa Havalimanı’na varabilir, Ankara Esenboğa Havalimanı araç kiralama olanaklarını değerlendirerek de yaklaşık 30-35 kilometre katederek Yenimahalle’ye gelebilirsiniz. Ankara Esenboğa Havalimanı araç kiralama şirketleri sayesinde beklemeden direkt olarak yola çıkabilirsiniz.

Farklı ulaşım yöntemlerinden biri olarak şehirler arası yolculuk eden otobüsleri de kullanabilirsiniz. Ankara otobüs bileti alarak Ankara Otogarı’na gelebilir, buradan bütçe ve beklentilerinize uygun aracı kiralayarak şehir turunuza Yenimahalle’den başlayabilirsiniz. Türkiye’nin pek çok ilinden Yenimahalle’ye otobüsle ulaşım imkanına sahipsiniz. Ankara - Konya arası yaklaşık olarak 260 km iken; Ankara - Aksaray arası 230 km, Ankara - Eskişehir arası 260 km, Çankırı - Ankara arası 130 km, Ankara - Bolu arası 210 km. 

Özellikle yakın illerdeyseniz araç kiralama seçenekleri oldukça avantajlı bir seçenek olabiliyor. Mesela, Eskişehir araç kiralama imkanları sayesinde hızlı ve aktarmasız bir şekilde Ankara Yenimahalle’ye ulaşım sağlayabiliyorsunuz.

Aynı zamanda tren yolculuğunu da tercih edebiliyorsunuz. Konya’dan Ankara’ya hızlı tren ile 1,5-2 saatte, Eskişehir’den Ankara’ya da 1,5 saatte ulaşım mümkün.


Ankara Yenimahalle Araç Kiralama

Ankara Yenimahalle’ye gitmek istiyorsanız, Ankara Yenimahalle araç kiralama şirketleri sunduğu imkanlardan faydalanabilirsiniz. Her bütçeye hitap eden ucuz araç seçenekleri ile yüksek maliyetler ödemeden araç kiralayabilirsiniz. Ayrıca Ankara Yenimahalle araba kiralama firmalarının sunduğu hizmetler ile konforunuzu artırabilir, keyifli gezilere çıkabilirsiniz.

Ankara Yenimahalle araç kiralama firmaları, tatil için çıktığınız yolculuğu daha konforlu ve daha güvenli bir hale getirmek için farklı imkanlar sunuyor. Geniş filolarında araç çeşitliliği ile hizmet sunan şirketler, her ihtiyaca yanıt veriyor. Şirketlerden günlük, haftalık ve aylık olarak kiralama yapabiliyorsunuz. Ayrıca hasar sigortası ve ekstra kasko gibi imkanları sizin tercihinize bırakıyor. Bunların yanı sıra navigasyon, vale ve ekstra şoför talebi gibi hizmetler de araç kiralama şirketleri tarafından sizlere sunulan fırsatlar dahilinde yer alıyor.

Öncesinde belirlenen bir noktadan araç teslim işlemini yapabiliyorsunuz. Düzenli olarak temizlenen ve dezenfekte işlemi yapılan aracınız ile hemen yolculuğa çıkabiliyorsunuz. Ankara Yenimahalle kiralık araba fiyatları ise çeşitli faktörlere bağlı olarak değişebiliyor. Araç modeli, kiralama süresi ve ek hizmetler fiyatlandırma noktasında etkili oluyor.


Ankara Yenimahalle Gezilecek Yerler

İç Anadolu Bölgesi’nin kalbi olan Ankara’yı gezmek ve Yenimahalle’yi ziyaret etmek istiyorsanız Ankara Yenimahalle kiralık araba şirketlerinin size sunduğu alternatifleri değerlendirebilirsiniz.

  • İlk olarak Yenimahalle’ye 19 km uzaklıkta olan Atatürk Orman Çiftliği Müze ve Sergi Salonu’nu ziyaret edebilir, burada Atatürk’ten kalma eşyaları inceleyebilirsiniz.
  • Yenimahalle’ye gelerek 5 km mesafede bulunan Hava Kuvvetleri Müzesi’ni görebilir, Sabiha Gökçen tarafından kurulan müzede bulunan uçak ve mühimmatları görebilirsiniz.
  • Türkiye’nin en büyük kütüphanesi özelliğini taşıyan Cumhurbaşkanlığı Millet Kütüphanesi’ne gelerek buradaki kitapları karıştırabilir, farklı dünyalara dalabilir, seyahat ederken ruhunuzu dinlendirebilirsiniz. Bu kütüphane, Yenimahalle’ye 15 km mesafede bulunuyor.
  • Ankara Yenimahalle’ye gelerek aynı zamanda doğal ve etkileyici olan parkları, alışveriş merkezlerini, camileri gezebilirsiniz. 

Ankara Yenimahalle araç kiralama imkanları size yolculukta konfor ve Yenimahalle’de bulunan bu güzellikleri görerek seyahat etme fırsatını sunuyor. Bu süreçte Ankara Yenimahalle kiralık oto imkanlarından yararlanabilirsiniz. Bütçe dostu Ankara Yenimahalle araç kiralama fiyatları ile seyahatinizi daha konforlu hale getirebilirsiniz. 


Ankara Yenimahalle Diğer Ulaşım Seçenekleri

Araç Kiralama Hakkında Blog Yazılarımız