İstanbul Avcılar Ucuz Kiralık Araçlar

 • Araç Modeli Günlük Fiyat
 • Renault Clio 795 ₺
 • Renault Megane 1.120 ₺
 • Toyota Corolla 1.124 ₺
 • Araç Modeli Günlük Fiyat
 • Ford Puma 1.268 ₺
 • Renault Clio 5 1.721 ₺
 • Fiat Egea 1.846 ₺

İstanbul Avcılar

İstanbul Avcılar Araç Kiralama

Büyük bir metropol olan İstanbul, sadece Türkiye’nin değil, dünyanın en önemli kentleri arasında  gösteriliyor. Metropol unvanından güç alan kent, sınırları içerisinde yaşayanlara ve ziyaretçilerine her türlü imkanı tanıyor. İstanbul’un bu özelliği kuşkusuz ki ilçelerine de sirayet ediyor. O ilçelerden biri de Avcılar… İstanbul Avcılar, şehrin denize bakan ilçelerinden biri olarak öne çıkıyor. Bununla birlikte nüfus yoğunluğuna sahip olan ilçenin, çeşitli ulaşım olanakları bulunuyor. Şehir içinde neredeyse tüm toplu taşımalara yakın olan Avcılar, İstanbul Havalimanı’na da yakın sayılabilecek bir konumda. Avcılar ve İstanbul Havalimanı arası 50 km. Bu kapsamda Avcılar’a hava yolculuğuyla gelmek için İstanbul uçak bileti almanız yeterli. İniş yaptıktan sonra Avcılar’a ulaşmak için İstanbul Havalimanı araç kiralama opsiyonlarına yönelebilirsiniz. İstanbul Avcılar’a seyahat yapmak için otobüs yolculuğunu da tercih edebilirsiniz. Avcılar, İstanbul’un şehirlerarası otobüs terminali olan Esenler Otogarı’na da yakın bir yerde. Avcılar’a gelmek için bir başka seçenek ise araç kiralamak. Örneğin; Edirne araç kiralama ile Avcılar’a gelebilirsiniz. Edirne ve Avcılar arası ise 216 km. Ayrıca ilçe ve civarında gezmek için de rent a car firmalarından araç teslim alabilirsiniz. 

İstanbul Avcılar Hakkında Bilmeniz Gerekenler

İstanbul Avcılar kiralık oto olanaklarıyla ilçe ve civarında ulaşım sağlamaya başlamadan önce size ilçe hakkında bilgiler sunalım. İstanbul Avcılar, kentin Avrupa Yakasındaki önemli ilçelerinden biri. Kayda değer bir nüfus yoğunluğuna sahip olan ilçe, bünyesinde neredeyse tüm ulaşım olanaklarına yer veriyor. Metrobüs, otobüs ve minibüs… Bu anlamda Avcılar’da yer alan toplu taşımalardan sadece bazıları. Avcılar’ın bu olanakları sayesinde ilçedeki ve İstanbul’un içindeki ulaşım ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Ayrıca ulaşımınızı daha hızlı ve daha rahat bir hale getirmek için de İstanbul Avcılar oto kiralama alternatiflerini değerlendirmeye alabilirsiniz. Marmara Denizi’ne karşı konumlanan Avcılar’ın aynı zamanda Küçükçekmece Gölü’ne de kıyısı bulunuyor. Yeri gelmişken Avcılar’ın 1992 yılında Küçükçekmece’den ayrılarak ilçe olduğunu da belirtelim. İstanbul Avcılar’ı ulaşım ve konum açısından cazip kılan diğer bir neden ise TEM (E-80) Otoyolu ve D-100 karayollarının ilçe sınırlarından geçiyor olması. İlçe bu anlamda tüm şehirlerarası ve şehir içi ulaşıma uygun. 

İstanbul Avcılar’a Nasıl Gidilir?

İstanbul Avcılar, ulaşım açısından her ilçenin sahip olamayacağı kadar elverişli bir konumda. Bu anlamda birçok artısı bulunan ilçeye birçok şekilde ulaşmak mümkün. Başka bir kentten gelmek için İstanbul Havalimanı’nı tercih edebileceğiniz gibi İstanbul’un Anadolu Yakasındaki Sabiha Gökçen Havalimanı’nı da kullanabilirsiniz. Bu lokasyondan Avcılar’a gelmek için de İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı araç kiralama imkanlarını değerlendirebilirsiniz. İstanbul Avcılar’a gitmek için tercih edebileceğiniz diğer bir seçenek de otobüs yolculuğu… Bunun için İstanbul otobüs bileti alarak Esenler Otogar’ına ulaşabilirsiniz. Otogardan Avcılar’a ulaşmak için birçok seçenek bulunuyor. Bu seçenekler arasında İstanbul Avcılar araba kiralama imkanları da yer alıyor. İstanbul Avcılar ve Esenler Otogarı arasının da 26 km olduğunu belirtelim. İstanbul Avcılar’a seyahat etmek için araç kiralama yönetimi de kullanabileceğiniz alternatifler arasında bulunuyor. Özellikle İstanbul’a yakın kentlerden yolculuk yapacaksanız bu son derece cazip bir seçenek. Örneğin; Sakarya araç kiralama ile Avcılar’a seyahat edebilirsiniz. Sakarya, Avcılar’dan 172 km’lik bir uzaklıkta bulunuyor. 

İstanbul Avcılar’da Araç Kiralama

İstanbul Avcılar araç kiralama şirketleri çeşitli kiralama opsiyonlar ile müşterilerine kesintisiz hizmet sunuyor. Firmaların bu anlamda hizmet çeşitliliğine zengin araç portföyleri de eşlik ediyor. Bu sayede İstanbul Avcılara araç kiralama firmaları geniş bir müşteri kitlesine ve farklı bütçelere ulaşabilme başarısı gösteriyor. Bununla birlikte İstanbul Avcılar araç kiralama fiyatları üzerinde söz sahibi olan bazı unsurlar bulunuyor. Bunların başında ise marka ve model seçimine yönelik yapılar tercihler yer alıyor. Marka ve model konusunu ise yakıt türü ve şanzıman seçenekleri gibi konular takip ediyor. Ayrıca bu konuda kiralanacak aracın segmenti ve donanım paketinin de etkili olduğunu hatırlatalım. İstanbul Avcılar kiralık araba fiyatları bir diğer önemli konu ise kiralama süre olarak dikkat çekiyor. Bu bağlamda aslında kiralama süresi uzadıkça siz de daha farklı bir konuma yerleşiyorsunuz. Ayrıca ucuz araç kiralama fırsatı yakalamak için de rent a car firmalarının kampanyalarını takip edebilir, uygun olanlardan yararlanabilirsiniz. 

İstanbul Avcılar’da Gezilecek Yerler

İstanbul Avcılar, önemli lokasyonu ve ulaşım olanaklarını kadar gezilecek yerler açısından alternatif sunmasıyla da dikkat çekiyor. 

 • Avcılar Sahili, ilçedeki gezilecek yerler açısından ilk sırada yer alıyor. Marmara Denizi’nin mavi sularına karşı konumlanan sahili, boydan boya yürüyerek gezmek oldukça zor. Bunun için İstanbul Avcılar araç kiralama seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. 
 • Küçükçekmece Gölü, aslında ilçenin diğer kıyısı denilebilir. Burada da oldukça uzun bir sahil şeridi bulunuyor. İstanbul Avcılar ve Küçükçekmece Sahili arası 5-6 km. Oldukça yakın olan bu sahile toplu taşımayla gidebileceğiniz gibi İstanbul Avcılar kiralık araç alternatiflerini değerlendirerek de gidebilirsiniz. 
 • Beylikdüzü Yaşam Vadisi; ağaçlarla, göletlerle ve şelalelerle süslü bir alan. Ziyaretçilerine doğal bir güzellik sunan Beylikdüzü Yaşam Vadisi, Avcılar merkezden yaklaşık 10 km uzaklıkta. İstanbul Avcılar kiralık araba opsiyonlarından yararlanarak bu yaşam vadisine gelebilirsiniz. 
 • Marmara Caddesi, İstanbul Avcılar’da bulunan en büyük yürüyüş caddesi. Bu trafiğe kapalı cadde, ilçenin merkezinde konumlanıyor. Marmara Caddesi’nde alışveriş yapabilir, yemek yiyebilir ve dinlenirken bir şeyler içebilirsiniz.


İstanbul Avcılar Diğer Ulaşım Seçenekleri

Araç Kiralama Hakkında Blog Yazılarımız