İstanbul Bağdat Caddesi Ucuz Kiralık Araçlar

  • Araç Modeli Günlük Fiyat
  • Kia Rio 1.086 ₺
  • Araç Modeli Günlük Fiyat

İstanbul Bağdat Caddesi

İstanbul Bağdat Caddesi Araç Kiralama

Bağdat Caddesi, İstanbul’daki en ünlü ve renkli caddelerden biri olarak öne çıkıyor. Sahip olduğu birbirinden popüler alışveriş mekanları ve restoranları ile hoş vakit geçirebileceğiniz cadde, Kadıköy ilçesinin özel noktalarından birini oluşturuyor. Görenleri kendine hayran bırakan Bağdat Caddesi, sokaklarında dolaşırken kalabalığın verdiği samimiyet hissi ile pek çok duyguyu bir arada yaşamanıza olanak sunuyor.

Farklı yönleri ile her yaş grubundan kitlelerin kendinden bir şey bulabileceği nadir yerlerden biri olan bu özel lokasyonu İstanbul Bağdat Caddesi araç kiralama hizmetinden faydalanarak doyasıya keşfedebilirsiniz. Araç kiralama işlemini gerçekleştirmenizin ardından Kocaeli, Bursa ve Tekirdağ illerine komşu olan İstanbul’daki Bağdat Caddesi’ne rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Araç kiralama işlemini İstanbul’dan yapabileceğiniz gibi komşu illerden de gerçekleştirebilir ve arabanızla konforlu bir geziye başlangıç yapabilirsiniz. Tekirdağ araç kiralama şirketleri, İstanbul Bağdat Caddesi’ne keyifli bir yolculuk yapabilmek için araç kiralayabileceğiniz olanaklar sunuyor.

İstanbul Bağdat Caddesi Hakkında Bilmeniz Gerekenler

İstanbul Bağdat Caddesi kiralık araba fiyatları ve diğer noktaları değerlendirdikten sonra araç kiralama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Böylece araç kiraladıktan sonra keyifli gezinize başlayabilir, İstanbul’un bu meşhur caddesini yakından görebilirsin. Popülerliğini uzun yıllardır koruyan Bağdat Caddesi hakkında öğrenmeniz gereken bu detaylar, bölgeyi gezerken daha bilinçli olmanızı sağlayarak geziden alacağınız keyfi katlayarak artırıyor.

19. yy’da inşa edilen yapıların yarattığı eşsiz bir atmosfere sahip olan İstanbul Bağdat Caddesi’nin tarihi oldukça eskilere dayanıyor. Hal böyle olunca caddede gezerken Osmanlı Döneminden kalan; köşk, cami ve diğer yapılara rastlamak da mümkün oluyor. Burada tarihe uzanan bir yolculuk yapma hissi elde edebilirsiniz.

Geçmişten gelen nezih dokusunu günümüzde de korumayı başaran İstanbul Bağdat Caddesi, ev sahipliği yaptığı mekanlarla birçok ziyaretçiyi ağırlıyor. Turistik noktaları ile İstanbul’daki önemli cazibe merkezlerinden birini oluşturan cadde, yalnızca yürümek için dahi keyifli lokasyonlardan biri olarak öne çıkıyor. Denize yakınlığı ile buram buram deniz havasını da içinize çekebileceğiniz caddede yapılacak daha pek çok keyifli aktivite bulunuyor.

İstanbul Bağdat Caddesi’ne Nasıl Gidilir?

İstanbul Bağdat Caddesi’ne gitmek için tercih edebileceğiniz farklı ulaşım alternatifleri bulunuyor. Hava, kara ve demir yolu, İstanbul Bağdat Caddesi’ne diğer illerden ulaşım sağlamak isteyenlerin tercih edebileceği alternatifleri oluşturuyor. 

İstanbul’da bulunan havalimanları, Bağdat Caddesi’ne ulaşım sağlamak isteyenler için büyük kolaylık sağlıyor. Ulaşımda hava yolunu tercih eden kişiler arasında yer alıyorsanız diğer illerden İstanbul uçak bileti alarak kente iniş yapabilir ve İstanbul Havalimanı araç kiralama hizmetini kullanabilirsiniz. Bu sayede birçok ilden İstanbul uçak bileti imkanının bulunduğu bu metropole ulaşım sağlayabilir, ardından kiralık aracınız ile Bağdat Caddesi’ne ulaşabilirsiniz. 

İstanbul Bağdat Caddesi’ne diğer illerden ulaşım için kara yolu alternatifini değerlendirmek isteyenlerdenseniz İstanbul otobüs bileti alarak da kente kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. İstanbul’a komşu iller arasında olan Tekirdağ yaklaşık 180 km, Bursa 154 km ve Kocaeli 97 km mesafede yer alıyor. Bu mesafeleri katederek İstanbul’a ulaşmanızın ardından araç teslim özelliğini kullanarak bulunduğunuz noktadan aracınızı teslim alabilir ve Bağdat Caddesi’ne gidebilirsiniz. Dilerseniz Kocaeli araç kiralama olanaklarından faydalanarak da konforlu yolculuğun keyfine varabilirsiniz.

Diğer bir ulaşım alternatifini oluşturan demir yolununu kullanarak da İstanbul Bağdat Caddesi’ne varmak mümkün oluyor. İstanbul’a demir yolu bağlantısı olan Ankara, Konya ve İzmit gibi yerlerden keyifli bir tren yolculuğu sonrası kente ulaşıp, İstanbul Bağdat Caddesi kiralık oto seçeneklerini değerlendirerek Bağdat Caddesi’ni ziyaret edebilirsiniz. 

İstanbul Bağdat Caddesi’nde Araç Kiralama

İstanbul Bağdat Caddesi araç kiralama şirketlerinin, verdiği hizmetler ile ilgili sunduğu olanaklar yolculuğunuzu oldukça avantajlı hale getiriyor. Firmaların sunduğu avantajlardan biri olan ucuz araç fırsatı, bütçenizden tasarruf yaratmanızı sağlıyor. İstanbul Bağdat Caddesi araç kiralama fiyatları, diğer ulaşım türlerine oranla bütçenizi düşünürken bunun yanında konfor bakımından da avantajlı bir seçenek oluşturuyor.

İstanbul Bağdat Caddesi araç kiralama firmaları sayesinde çeşitli birçok araç arasından dilediğiniz özellikteki arabayı kiralayarak geziniz boyunca kullanabilme avantajına sahip olabilirsiniz. İstanbul Bağdat Caddesi oto kiralama hizmeti ile güvenlik ve konforu artırmaya yönelik farklı hizmetler almak da mümkün. Bu seçenekler arasında yer alan; kasko, sigorta, navigasyon ve ekstra şoför hizmetleri tercihinize bırakılıyor. 

İstanbul Bağdat Caddesi’nde Gezilecek Yerler

  • İstanbul Bağdat Caddesi kiralık araba ile bölgede keşfe başlayabileceğiniz ilk durak olarak Suadiye’den Caddebostan’a kadar olan alanı tercih edebilirsiniz. Merkeze yaklaşık olarak 14 km mesafede bulunan bu bölgede yapılacak pek çok aktivite bulunuyor. Lezzetli yemeklerin yer aldığı restoranlar ve birbirinden ünlü alışveriş mekanlarının bulunduğu bölge, gününü dolu dolu geçirmek isteyenler için eşsiz bir adres oluşturuyor.
  • İstanbul Bağdat Caddesi’ndeki gezilecek yerlerden bir diğeri Selamiçeşme Özgürlük Parkı. Ailenizle hoş vakit geçirebileceğiniz huzurlu alanlardan biri olan bu park, merkeze 11 km mesafede yer alıyor. İstanbul Bağdat Caddesi araba kiralama işlemi ile kolayca ulaşım sağlayabileceğiniz bu alan, kapalı ortamlardan sıkılanlar için Bağdat Caddesi’nde gidilebilecek ideal bir rota haline geliyor.
  • İstanbul Bağdat Caddesi kiralık araç temin etmenin ardından gezilecek daha pek çok farklı adres bulunuyor. Bu caddeye gitmişken eğlencenin tadına varmak isterseniz bu adreslerden bir tanesi olan Bostancı Lunaparkı tam size göre. Merkeze 16 km mesafede yer alan bu adres, keyifli zaman geçirebileceğiniz eğlenceli bir lokasyon olarak karşınıza çıkıyor.

İstanbul Bağdat Caddesi Diğer Ulaşım Seçenekleri

Araç Kiralama Hakkında Blog Yazılarımız