İstanbul Bakırköy Ucuz Kiralık Araçlar

  • Araç Modeli Günlük Fiyat
  • Renault Clio 911 ₺
  • Araç Modeli Günlük Fiyat
  • Kia Rio 1.129 ₺

İstanbul Bakırköy

İstanbul Bakırköy Araç Kiralama

Avrupa Yakası’nın en köklü yerleşim yerlerinden biri olan Bakırköy, birçok açıdan öne çıkan imkanlara sahip. Türkiye’nin ilk sanayi bölgelerinden olan ilçenin ticari ve sanayi yatırımları, bu bağlamda dünyaya açılan kapısını oluşturuyor. Eriştiği gelişmişlik düzeyiyle Bahçelievler, Güngören, Bağcılar gibi mahallelerini semt haline getiren ilçe, içinde bulunduğu bölgeye merkezlik eden özel bir statünün de sahibi. Bu bağlamda İstanbul Bakırköy araç kiralama faaliyetlerini de kapsayan sosyal iş dallarında gelişen muhitler arasında yer alıyor. Öte yandan kent merkezine olan yakınlığı ve konaklama imkanlarıyla da yüksek standartlar sergileyen Bakırköy’e seyahat, bu bağlamda en avantajlı seçeneklerden bir tanesi. Böylelikle İstanbul kent genelinde planladığınız seyahatlerinin başlangıç ve konaklama noktası olarak da Bakırköy’ü değerlendirebilirsiniz. Üstelik semtin zengin araç kiralama olanakları sayesinde bütçenize uygun İstanbul Bakırköy kiralık araba fiyatları ile karşılaşabilmek de mümkün. Gerek ticaret gerek turizm ile öne çıkan Bakırköy’ün bir diğer avantajı da gezi ve aktivite imkanları oluyor. Araç teslim işlemlerinin ardından dilerseniz Bakırköy dilerseniz de yakın konumda yer alan pek çok ünlü noktaya kolaylıkla ulaşabilirsiniz.


İstanbul Bakırköy Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Marmara Denizi’nin kuzeydoğu sahilinde, Çatalca Yarımadası üzerinde uzanan Bakırköy, kent merkezine yakın konumunda çoklu turizm olanaklarını bir arada sunuyor. Dört bir yanında modern olanaklar bulunurken tabiat ve tarihi iç içe sunan semtte dünyanın tüm lezzetlerini bir arada sunan mekanlar, çoklu alışveriş olanakları ve aktivitelerle harika vakit geçirebilirsiniz. Öte yandan kent merkezi ve gelişkin semtlerle iç içe yer alan konumuna rağmen geleneklerini yaşatmayı başarıyor. İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı araç kiralama veya farklı adreslerde erişeceğiniz kiralık araç çözümleriyle çıkacağınız Bakırköy gezilerini renkli kılan sırların başında da bu geliyor. Bu yönüyle eski ve yeni İstanbul’u bir arada sunan Bakırköy, İstanbul’un büyülü dokusunu iyi haliyle yansıtan muhitler arasında. İstanbul Bakırköy araba kiralama olanaklarını değerlendirerek çıktığınız Bakırköy gezilerinde eski İstanbul ve metropol İstanbul’u bir arada yaşayabilirsiniz. Havalimanı, otogar ve kent merkezine olan yakınlığı sayesinde tatilinize daha fazla zaman ayırabilmenizi sağlayan semt, ayrıca İstanbul kent genelini kolaylıkla ziyaret imkanı sunuyor. Üstelik semtin kiralık araç olanakları içerisinde yer alan ucuz araç alternatifleri sayesinde gezi rotanızı zengin kılabilirsiniz.


İstanbul Bakırköy’e Nasıl Gidilir?

İstanbul kent merkezine en yakın ilçeler arasında yer alan Bakırköy, çoklu ulaşım olanaklarıyla avantaj sunan lokasyonlar arasında geliyor. Bölgeye uçak yolculuğuyla erişim sağlamak istiyorsanız İstanbul uçak bileti alarak iki farklı havalimanını değerlendirebilirsiniz. Bakırköy, bu bağlamda İstanbul Havalimanı’na 43 km, Sabiha Gökçen Havalimanı’na ise 59 km mesafede yer alıyor. Her iki havalimanında da hizmet sunan İstanbul Bakırköy araç kiralama firmaları ise beklentileriniz ve bütçenize uygun araç kiralama çözümleriyle Bakırköy seyahatinizi konforlu kılıyor. İstanbul Havalimanı araç kiralama seçenekleri ile bölgeye ulaşım oldukça kolay. İlçeye ulaşımın bir diğer yolu olan otobüs yolculuğu oluyor. İstanbul otobüs bileti ile Esenler Otogarı’na ulaşabilirsiniz. Bakırköy’e 27 km mesafede yer alan Esenler Otogarı, şehir içi ulaşımda avantaj sunuyor. İstanbul Bakırköy kiralık araç çözümleriyle Esenler Otogarı-Bakırköy arası yolculuk yalnızca 20 dakika sürüyor. Öte yandan Bakırköy’e seyahatte başlangıç noktanız İstanbul semtlerinden bir tanesi veya İstanbul’a komşu iller olabilir. Bu koşulda ilçeye erişim için toplu ulaşım araçları yerine araç kiralama çözümlerine başvurabilirsiniz.Örnek olarak, Kocaeli araç kiralama seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.


İstanbul Bakırköy’de Araç Kiralama

İstanbul’un en köklü semtleri arasında yer alan Bakırköy, araç kiralama olanaklarında zengin imkanlar sunabilen lokasyonlar arasında geliyor. Çeşitli adreslerde erişebileceğiniz İstanbul Bakırköy araç kiralama şirketleri, farklı ölçeklerde hizmetler sunuyor. Dilerseniz bulunduğunuz konum, dilerseniz kiralamacı kuruluş adresinde teslim alabileceğiniz araç seçenekleri, marka ve modellerine göre değişen fiyatlara sahip. Böylelikle kiralama işlemlerini bütçenize uygun İstanbul Bakırköy araç kiralama fiyatları ile yapabilmek de mümkün. Farklı koltuk sayıları ve kullanım olanaklarına sahip araçlarla birlikte sunulan ilave olanaklarsa beklentilerine yönelik çözümlere ulaşabilmenizi, ayrıca size göre ideal kiralama ücretlerini belirleyebilmeyi mümkün kılıyor. Tercihlerinizle sahip olabileceğiniz, bu bağlamda fiyatlar üzerinde de etkili hizmetlerin bazılarını; şoför, navigasyon, danışmanlık, kasko ve araç sigortası oluşturuyor. Bununla birlikte kiralama sürelerine göre değişen özel İstanbul Bakırköy kiralık araba olanaklarına da erişebilirsiniz. Bu bağlamda aracınızı saatlik, günlük, aylık gibi değişen sürelerde teslim alabileceğiniz gibi; kiralama olanaklarından yalnızca transfer ulaşım hizmeti olarak da yararlanabilirsiniz.


İstanbul Bakırköy Gezilecek Yerler

Yılın dört mevsimi milyonlarca yerli ve yabancı konuk ağırlayan Bakırköy, İstanbul’un en zengin gezi lokasyonları arasında geliyor. Öte yandan İstanbul Bakırköy kiralık oto seçeneklerini değerlendirerek semtin görülmeye değer tüm lokasyonlarını konforlu bir şekilde gezme olanağına erişebilirsiniz.

  • İstanbul kent merkezine 15 km mesafede yer alan Bakırköy Botanik Parkı, ünlü İstanbul Akvaryum’u ve kent tarihinin canlı yüzü Veliefendi Hipodromu’nu ziyaret edebilirsiniz.
  • Bakırköy ile İstanbul merkez yolu üzerinde yer alan Florya Atatürk Ormanı ve Sosyal Tesisleri, kent merkezine 8 km mesafede yer alıyor. Hazır Florya muhitine yolunuz düşmüşken görülmeye değer bir diğer noktayı, Atatürk Deniz Köşkü’nü ziyaret edebilirsiniz. İstanbul Bakırköy oto kiralama imkanlarıyla Florya gezilerinizi eşsiz bir konfora eriştirebilirsiniz.
  • İstanbul’un en büyük 4 sarnıcından birisi olan Fildamı Sarnıcı da yine Bakırköy’de bulunuyor. Zuhurat Baba Türbesi ve Surp Asdvadzadzin Ermeni Kilisesi de yine içerisinde pek çok yapı barındıran Fildamı ile aynı muhitte yer alıyor. Bunun için İstanbul kent merkezine 7 km mesafede yer alan Bakırköy Osmaniye Mahallesi’ne gitmeniz gerekiyor.
  • Gezilerinize biraz da deniz manzaralarıyla devam etmek istiyorsanız; kent merkezine 15 km mesafede, Bakırköy merkezinde yer alan Yeşilköy Sahil Parkı’na uğrayabilirsiniz. Burada sizi bekleyen İstanbul Hava Kuvvetleri Müzesi de yine görülmeye değer noktalar arasında geliyor.


İstanbul Bakırköy Diğer Ulaşım Seçenekleri

Araç Kiralama Hakkında Blog Yazılarımız