İstanbul Esenyurt Ucuz Kiralık Araçlar

 • Araç Modeli Günlük Fiyat
 • Opel Corsa 795 ₺
 • Citroen C Elysee 859 ₺
 • Renault Clio 933 ₺
 • Araç Modeli Günlük Fiyat
 • Volkswagen Passat 1.500 ₺
 • Audi A3 1.610 ₺

İstanbul Esenyurt

İstanbul Esenyurt Araç Kiralama

İstanbul kent merkezine uzak konumda bulunan ilçelerden Esenyurt, İstanbul seyahatinde turistik bölge olabilecek lokasyonlardan biri oluyor. Giderek kalabalıklaşmaya başlayan nüfusu ile gezilecek yerleri de çoğalıyor. İstanbul seyahatinde bu ilçeyi ziyaret etmeyi düşünüyorsanız İstanbul Esenyurt kiralık araba opsiyonları işinizi görüyor.

İstanbul Esenyurt Hakkında Bilinmesi Gerekenler

İstanbul ilçelerinden biri olan Esenyurt, 2008 yılında Kıraç Belediyesi ile birleşiyor ve bir ilçe haline geliyor. İstanbul Esenyurt, Marmara Bölgesi’nde, Trakya alt bölümde bulunan bir bölge olarak dikkat çekiyor. Büyükçekmece ilçesinden ayrı olan ilçe, gün geçtikçe artan nüfusu ile daha çok ilgi odağı haline geliyor. Esenyurt gezilecek yerler listesinde pek çok destinasyon yer alıyor. Göl ya da denize sahip olmayan Esenyurt, pek çok konuda hareketli bir bölge olmasıyla dikkat çekiyor. Buraya gelirken en konforlu seçenek İstanbul Esenyurt araba kiralama oluyor.

Canlı alışveriş merkezleriyle, hareketli cadde ve sokaklarıyla, popüler çikolata müzesiyle ve doğa harikası parklarıyla muhteşem bir ilçe olarak öne çıkıyor. Burada gezebileceğiniz ve keşfedebileceğiniz çeşitli nokta yer alıyor. Bölgede en bilinenlerden biri de ünlü çikolata markası Pelit’in tasarladığı müze oluyor. Doğa ile iç içe zaman geçirmek isteyenler için uygun olan Esenyurt Şehir Parkı ise görenleri büyülüyor. Büyük çaplı bir alışveriş yapmak isteyenler için ise Torium AVM öne çıkıyor. Esenyurt ilçesinde gezilebilecek çeşitli destinasyon olduğundan, buradaki gezilerde İstanbul Esenyurt araç kiralama seçeneğini değerlendirebilirsiniz.

İstanbul Esenyurt’a Nasıl Gidilir?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Esenyurt’a ulaşımda pek çok seçenek mevcut. İstanbul Esenyurt oto kiralama seçenekleri sayesinde siz de konforu ön plana alabilirsiniz. Hareket etmeye başlayacağınız şehirden araç teslim almayı da değerlendirebilirsiniz. İstanbul metropolünün en kalabalık ilçelerinden biri olan Esenyurt, yerli yabancı pek çok turistin uğrak noktası oluyor. Ankara başlangıçlı yolculuklar için 475,7 km olan yol, ortalama 5 saat 52 dakika sürüyor. İstanbul Avrupa Yakası’nın en gözde ilçelerinden biri olan Esenyurt’a gelişte bireysel araç kullanımını tercih etmek üzere hemen en ucuz araç kiralama imkanlarını Obilet.com üzerinden değerlendirebilirsiniz.

İstanbul Esenyurt bölgesine gelebilmek için otobüs yolculuğunu da tercihleriniz arasına ekleyebilirsiniz. Şehir ulaşımında otobüs yolculuğu tercihinde bulunacaksanız, dev seyahat firmaları arasında bulunan Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Kamil Koç ve İstanbul Seyahat gibi şirketlerden İstanbul otobüs bileti satın alabilirsiniz.

İstanbul Esenyurt ilçesine ulaşımda bir diğer alternatif de uçak yolculuğu olarak dikkat çekiyor. Şehrin bu yakasında bulunan İstanbul Havalimanı’na ülkenin ve dünyanın dört bir yanından Türk Hava Yolları ve çeşitli seyahat firmaları aktif olarak uçuş planlıyor. Başkentten İstanbul Havalimanı’na gerçekleştirilen uçuşlar ortalama 1 saat 15 dakika kadar sürüyor. Uçak yolculuğunu tercih ettiyseniz, İstanbul uçak bileti almak üzere ilgili sayfayı inceleyebilirsiniz. Havalimanına iniş yaptıktan hemen sonra İstanbul Havalimanı araç kiralama imkanlarını değerlendirebilirsiniz. Size en uygun aracı bulmak ve fiyatlar arasında karşılaştırma yapmak istiyorsanız İstanbul Esenyurt kiralık araç seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

İstanbul’a batıda komşu olan Tekirdağ ilinden de araç kiralamayı düşünebilirsiniz. Burada bulunuyorsanız, günübirlik İstanbul Esenyurt kiralık oto opsiyonlarını değerlendirebilirsiniz ya da Tekirdağ araç kiralama imkanlarına da göz gezdirebilirsiniz. Bu sayede kısa sürede şehrin Avrupa Yakası’na ulaşabilirsiniz.

İstanbul Esenyurt’ta Araç Kiralama

İstanbul Esenyurt ilçesine ulaşım sağladıktan sonra şehir merkezine kolayca gelebilmek ve gezilecek noktalara kısa sürede gidebilmek için İstanbul Esenyurt araç kiralama hizmetlerini tercih edebilirsiniz.

İstanbul Esenyurt araç kiralama şirketleri veya şehre bağlı bulunan havalimanları özelinde bulunan ofislerden kiralama taleplerinize yanıt bulabilirsiniz. Siz ve sevdikleriniz için araç kiralama hizmeti veren şirketlerden bazıları Garenta araç kiralama, Avis araç kiralama ve Enterprise araç kiralama gibi şirketler olarak sıralanabiliyor. Size en çok hitap eden aracı bulabilmenin ve yolculuğunuza kesintisiz devam edebilmenin yolu ise kısa süreli ve uzun süreli hizmet veren İstanbul Esenyurt araç kiralama firmaları arasında karşılaştırmada bulunmak. Bütçe dostu, kişisel tatil planınıza uygun aracı bulabilir ve kiralayabilirsiniz. Obilet.com, bu konuda hizmette bulunan farklı şirketleri ve modelleri seçiminize sunuyor.

İstanbul Esenyurt araç kiralama fiyatları için Obilet.com üzerinde bulunan bütün araç kiralama ofislerini rahatlıkla görüntüleyebilirsiniz. Kiralama ofislerinin sunmuş olduğu araç kiralama hizmetleri sayesinde turunuz çok daha konforlu ve rahat geçiyor. Önünüze çıkan özel opsiyonlar sayesinde İstanbul Esenyurt kiralık araba fiyatları arasında karşılaştırma yapabilir ve daha size uygun bir seçim yapabilirsiniz. Sitemizden rezervasyon yaptırabileceğiniz gibi Esenyurt bölgesindeki ofislerden de seçim yapabilirsiniz.

İstanbul Esenyurt’ta Gezilecek Yerler

Büyük İstanbul metropolünün en dikkat çekici ilçelerinden biri olan Esenyurt’ta görülecek birçok nokta bulunuyor. Bunlar şu şekilde;

 • Esenyurt Meydanı: Bölgenin en hareketli lokasyonu olan meydan, çeşitli mağazalarda alışveriş yapmak isteyenler için son derece ideal oluyor.
 • Torium AVM: Merkeze 4,8 km uzaklıkta bulunan bu alışveriş merkezi, özellikle içerisinde bulunan Snowpark Kapalı Kar Eğlence Merkezi ile buraya gelenlerin ilgi odağı oluyor. İçerisinde bulunan mağazalar ile gelenlerin her tür ihtiyacını karşılıyor.
 • Pelit Çikolata Müzesi: Esenyurt merkeze 4,7 km mesafede yer alan müze, çikolatadan yapılmış evleriyle ve çeşitli yapılarıyla gelenleri kendine hayran bırakıyor. Burada farklı çikolata türlerinin nasıl yapıldığını görebilirsiniz.
 • Recep Tayyip Erdoğan Parkı: Merkeze 2,9 km uzaklıkta yer alan park, sahip olduğu yeşil alanlarla, göletlerle ve daha birçok etkinlik alanıyla muhteşem vakitler geçirmenizi sağlıyor.

İstanbul Esenyurt Diğer Ulaşım Seçenekleri

Araç Kiralama Hakkında Blog Yazılarımız