İstanbul Suadiye

Suadiye Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Suadiye, Anadolu Yakası'nın en güzel noktaları arasında sayılan Bağdat Caddesi'nde güzide bir semt olma özelliği taşıyor. Bostancı'dan ise hemen sonra başlayan ve Şaşkınbakkal'a kadar devam etmekte olan güzide bir semt olan Suadiye, gerek sakinliği ve kalitesi gerekse nostaljik sokakları ve binalarıyla huzurlu bir yaşam adına seçebileceğiniz en gözde muhitlerin başında gelen bir semt olma özelliği gösteriyor.

Türkiye’nin Marmara Bölgesi’nde yer alan Suadiye’nin nüfusu, toplamda 27.132’i buluyor. İstanbul-Suadiye semtine komşu iller ise Doğuda Kocaeli, Batı bölgesinde ise Tekirdağ ve Kırklareli gibi kentlerden oluşuyor. Fazlası ile geniş bir ulaşım ağına sahip olan İstanbul - Suadiye’de, Suadiye Tren Garı yer alıyor. Gerek tarihi gerek turistik mekanları ile insanları bir hayli cezbeden Suadiye, pek çok aktiviteye de ev sahipliği yapması açısından önemli bir konumda. Tüm bu özellikleri sayesinde Suadiye, her yıl yüzbinlerce insan tarafından ziyaret edilen semtler arasında yer alıyor. Ulaşım anlamında ise Suadiye’de en fazla kullanılan seçeneklerden birinin de araç kiralamak olduğunu söylemek mümkün. Tatil planınızı çok daha konforlu ve rahat bir şekilde geçirmeniz için obilet.com’da yer alan Suadiye ve İstanbul Suadiye araba kiralama fiyatları seçeneklerini değerlendirip, İstanbul araç kiralama fırsatlarını sayfamızdan inceleyebilmeniz mümkün.

Suadiye’ye Nasıl Gidilir?

İstanbul- Suadiye seyahatinizi bulunmuş olduğunuz şehirden araç kiralayarak gerçekleştirebilmeniz mümkün. Eğer yolculuğunuzu İstanbul’dan gerçekleştireceksiniz, çok kısa bir mesafede Suadiye araç kiralama ile ulaşım sağlayabilmeniz mümkün. Farklı illerden bir yolculuk düzenlemeniz durumunda ise yine araç kiralama gerçekleştirebilirsiniz. Örneğin, Kocaeli araç kiralama imkanlarına göz atabilirsiniz. Suadiye’ye yakın olan illerden gerçekleştireceğiniz mesafe aralıkları ise;

 • İstanbul-Suadiye arası mesafe 25,1 km olup, ortalama yolculuk süresi 1 saat 7 dakika olarak gerçekleşiyor.
 • Kocaeli- Suadiye arası mesafe ise 94,7 km olup, yaklaşık yolculuk süresi 1 saat 24 dakika sürüyor.
 • Tekirdağ- Suadiye arası mesafe de 173,7 km olup, ortalama yolculuk süresi 2 saat 29 dk sürüyor.
 • Son olarak Kırklareli- Suadiye arası mesafe ise 238,9 km olup, yolculuk süresi 2 saat 46 dakikayı buluyor.

İstanbul Suadiye araba kiralama seçenekleri ile Suadiye’ye ulaşımınızda bireysel araç tercih edecekseniz, hemen uygun ve ucuz araç kiralama fiyat tablosu sayesinde obilet.com’dan araç kiralayabilirsiniz. İstanbul Suadiye kiralık araba fiyatları sayesinde bütçenize uygun araç modelini tercih edebilirsiniz. İstanbul Suadiye’ye uçak veya otobüs ile de gidebilmeniz mümkün. İstanbul-Suadiye ulaşımlarınız sırasında eğer otobüsü tercih edecekseniz,

 • Kamil Koç,
 • Tara Turizm,
 • Gülen Turizm

gibi otobüs firmalarının İstanbul otobüs bileti imkanlarından faydalanabilirsiniz.

İstanbul-Suadiye semtine ulaşım için bir diğer seçenek ise uçak yolculuğu. Şehirde yer alan Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı, Yeni İstanbul Havalimanı’na Türkiye’nin pek çok yerinden Pegasus, THY firmaları uçuş düzenliyor.

 • Tekirdağ -İstanbul uçuşu 10 dakika,
 • Kırklareli-İstanbul uçuşu ise yalnızca 46 dk. sürüyor.

Sabiha Gökçen Havalimanın’dan eğer Suadiye’e geliyorsanız bu yol, İstanbul Pendik araç kiralama firmasından kiralayacağınız aracınız ile 1 saat sürmektedir. İstanbul-Suadiye hava yolu ulaşımı bilgileri için daha detaylı bilgi almak isterseniz İstanbul uçak bileti sayfamıza göz atmanızda fayda var. İstanbul’a indikten sonra Sabiha Gökçen Havalimanı araç kiralama alternatiflerini sitemizden karşılaştırabilir ve sizler için ucuz İstanbul Suadiye kiralık araç avantajlarını görüntüleyebilirsiniz.

İstanbul, Kırklareli, Tekirdağ, Edirne ve Çanakkale şehirlerine de fazlası ile yakın bir mesafede yer alıyor. Bu illerden de İstanbul Suadiye günlük araç kiralama seçeneği neticesinde, kısa süre içerisinde İstanbul-Suadiye’ye ulaşım sağlayabilirsiniz.

İstanbul-Suadiye Araç Kiralama

Suadiye’ye ulaşım sağladıktan sonra şehir merkezinde, diğer çevre ilçelerde gezmek veya işlerinizi en kolay yoldan halledebilmeniz için çeşitli alternatiflerden bir tanesinin de İstanbul Suadiye oto kiralama seçeneği olduğunu söylemek mümkün.

Suadiye’de operasyonlarını yürütmüş olan pek çok araç kiralama şirketi bulunuyor. İstanbul-Suadiye araç kiralama şirket alternatiflerinden bazıları ise;

 • Suadiye Rent A Car
 • Aşkın Rent Car,
 • Eylül Oto Kiralama

şirketleri olarak sıralanabilir. Bütçenize uygun araç kiralama alternatiflerini bulmanızın yolu ise pek çok farklı araç kiralama şirketlerini karşılaştırarak gerek fiyat gerekse araç modeli olarak plan ve bütçenize uygun İstanbul Suadiye kiralık araba ve Suadiye araç kiralama opsiyonunu aramanız olacaktır. Bu bakımdan obilet.com yüzbinlerce farklı araç kiralama şirketlerini ve modellerini tüm alternatifleri ile önünüze sunmaya devam ediyor. Yine aynı şekilde İstanbul Suadiye kiralık oto alternatiflerini de değerlendirebilirsiniz.

İstanbul-Suadiye’de en fazla tercih edilen araç kiralama ofisleri ise Arnavutköy, Ataşehir ve Avcılar’da yer alıyor. İstanbul Suadiye oto kiralama sayesinde de rahatlıkla işlemlerinizi gerçekleştirebilmeniz mümkün.

Obilet.com sayfası üzerinden bütün araç kiralama ofislerini görüntüleyerek, bu ofislerin sizlere sunmuş olduğu Suadiye araç kiralama alternatiflerini ve İstanbul-Suadiye araç kiralama fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz. Ayrıca şehir içerisinden istemiş olduğunuz araç kiralama ofislerini seçebilir ve ucuz araç kiralama fiyatları ile aracınızı kiralayabilirsiniz. Araç teslim seçenekleri sayesinde İstanbul- Suadiye seyahatinizi kolaylıkla gerçekleştirebileceğiniz avantajlara ulaşabilirsiniz. İstanbul Suadiye araç kiralama fiyatları ise talebinize uygun araç ve modele göre değişiklik gösteriyor.

İstanbul-Suadiye Gezilecek Yerler

Aracınızı kiralamanızın ardından İstanbul-Suadiye’de gezip görebileceğiniz birbirinden farklı lokasyonlar yer alıyor.

 • Suadiye Sahil: Uzun sahil şeridi ile olsun, huzurlu ortamı ile olsun her yaşa hitap edecek yönlere vurgu yapan Suadiye sahil, sevdikleriniz ile birlikte hoş sohbet geçirebileceğiniz bir ortama sahiptir. Bunun yanı sıra, yürüyüş yapabileceğiniz ve banklarda oturarak gün batımı manzarası eşliğinde keyifli anlar yaşayabileceğiniz bir ortama sahip olması yönüyle en gözde sahili oluşturuyor. Suadiye Sahile gelerek sizler de ailecek harika vakitler geçirebilir, unutulmaz anlar yaşayabilirsiniz. Sahil şeridinin şehir merkezine olan uzaklığı ise ortalama 5 km olup, 15 dakikalık bir mesafede yer alıyor.
 • Dalyan Park: 100 dönümlük yeşil bir alanda yer alan parkın içerisinde, 4 adet tenis sahası, 4 adet basketbol sahası, 4 adet çocuk oyun alanı, 2,5 kilometrelik bisiklet yolu, 2 bin metrede suni çimden yapılmış olan koşu parkuru, güvenlik ve destek bürosu, köpek gezdirme alanları gibi pek çok alternatif bulunmaktadır. Dalyan Park’ın şehir merkezine uzaklığı ise 19,5 km olup, 39 dakika sürmektedir.

İstanbul Suadiye Diğer Ulaşım Seçenekleri

Araç Kiralama Hakkında Blog Yazılarımız