Fiat Egea Cross

Fiat Egea Cross Araç Kiralama

Fiat, 2015 yılında üretmeye başladığı Egea modelini geliştirerek 2020 yılında Egea Cross modelini kullanıcılar ile buluşturuyor. Fiat Egea Cross, teknolojinin yeniliklerinden faydalanarak daha modern ve daha konforlu bir araç tasarlayarak kullanıcılara sunuyor. Dinamik yapısı ile Fiat Egea Cross her yaştan kullanıcıya hitap ediyor. Duyguları harekete geçiren tasarımıyla Türkiye’nin en çok tercih edilen araçları arasında yer alıyor. Teknoloji ile tasarımı yenilenirken; yeni motor seçenekleri ve araç içi donanımları en üst seviyeye getiriliyor. Farklı fonksiyonel özelliklere sahip modelleri ile kiralık Fiat Egea Cross fiyatları değişiklik gösterebiliyor.


Fiat Egea Cross Genel Tanıtımı

İtalya’ya ait araba markalarından biri olan Fiat, farklı tasarımı ve geniş iç hacmi ile kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen araçlar arasında bulunuyor. 

  • Fiat Egea aracının ön kısmında bulunan ızgara bölümünde yer alan yeni tasarlanmış logosu yer alıyor. 
  • LED teknolojisi ile ön ve arka kısımda yer alan farların geniş görüş alanı sağlıyor.
  • Minimum enerji tüketimi ile CO2 emisyonları azaltıyor. İç kısmında yer alan dijital ekranı ile teknolojiye ayak uyduruyor. 
  • Ön konsolda yer alan 10.25 inç dokunmatik ekranı ile multimedya sistemi bulunuyor. 
  • 7 inç dijital gösterge paneli ile araç kullanım sırasında kolaylıkla hakimiyet kurmanızı sağlıyor. 

Çıkacağınız uzun yolculuklar için uygun Fiat Egea Cross kiralama seçeneklerini değerlendirebilir, bütçenize uygun tercihi yapabilirsiniz.


Fiat Egea Cross Donanım Paketi Özellikleri

Fiat Egea Cross modellerinin; Lounge, Urban ve Street serileri bulunuyor. Yakıt türü olarak Urban ve Lounge benzin kullanılırken Street serisinde ise dizel kullanılıyor. Street serisinde 95 beygir gücü bulunuyorken Urban ve Lounge serilerinde 100 beygir gücü bulunuyor. Teknolojinin getirdiği yeniliklerden biri olan araç klimaları göz önüne alındığında; Street serisinde manuel klima, Urban ve Lounge serilerinde dijital klima bulunuyor. Fiat Egea Cross modellerinde arka park sensörünün bulunması ile park esnasında aracın bütün hakimiyetinin sizde olması sağlanıyor. Şehir dışından gelen kişiler için firmaların havalimanı Fiat Egea Cross kiralama şartlarını inceleyerek erken rezervasyon ile zamandan tasarruf etmek mümkün oluyor.