Ford Fiesta

Ford Fiesta Araç Kiralama

Araç kiralamak belli başlı süreçleri de içerisinde barındıran bir durum olarak karşımıza çıkıyor. Bunun temelinde ise araç seçiminin kimi zaman zor, insanı arada bırakan bir yapısı olmasından kaynaklanıyor. Ancak amacınız belli ise araç seçmek obilet.com’da bir o kadar kolay hale geliyor.

Özellikle şehir içi ya da şehir dışı kullanıma göre araç kiralarken belli başlı özelliklere bakmakta fayda bulunuyor. Örneğin hatchback araçların şehir içi kullanımlarında daha rahat olduğu biliniyor. Bunun en önemli göstergesi ise aracın boyutuna bağlı olarak park yeri bulma kolaylığı oluyor. Bu anlamda özellikle iş seyahatleri için kiralık Ford Fiesta fiyatları oldukça uygun bir tercihi gözler önüne seriyor.

Ford Fiesta Araç Kiralama Avantajları

Ford Fiesta tasarımının çizgileri modernliği ile göze çarpıyor. Yolcu ve sürücünün pek çok açıdan düşünüldüğünü ortaya koyuyor. Uzun yolda rahat ve sürücüyü yormayan bir yapı ile sürüş keyfini ortaya koyması pek çok açıdan kiralamak için makul bir tercih olmasına ön ayak oluyor. Pek çok özelliği bir araya getirmesinin yanı sıra şehirli görüntüsünün altında uzun yol seyahatlerinde tercih edilen bir araç oluyor. Ucuz Ford Fiesta kiralama ile amacınıza uygun bir biçimde rahat sürüş deneyimi yaşayabilmenizi de mümkün kılıyor.

Ford Fiesta Donanım Özellikleri

Benzinli olan aracın performansı da sınırları zorlamak isteyenler için ideal olabiliyor. Bunun yanı sıra özellikle iş gezilerinde şehir içi dolaşım için önemli bir uygunluğa sahip oluyor:

  • Şehir dışı yollar için 4.2 lt yakıt tüketimi ile uzun yolda da yanınızda olacak bir yardımcı profili çizmeyi ihmal etmiyor.
  • Bunun yanı sıra 292 lt olan bagaj hacmi ile de oldukça kolay bir kullanım özelliği gösteriyor.
  • Elektrikli ön arka cam ve
  • 6 ileri otomatik vites ile sürüş keyfini arttırıyor.

Park alanı bulmanın kolaylığının yanı sıra manevra kabiliyeti de oldukça gelişmiş olan araç ile trafikte kolay bir sürüş yaşayabilme olanağını araç size sunuyor. Havalimanı Ford Fiesta kiralama ile birlikte herhangi bir şehir için kolay bir sürüşe ulaşmak isteyenlere kolay bir kiralama ve hatta uçaktan indiğiniz anda rahatlığın keyfini sürebileceğiniz bir ortamı da sağlıyor.