Peugeot 508

Peugeot 508 Araç Kiralama

Fransız otomobil üreticisi olan Peugeot, 2010 yılında 508 serisini üretmeye başlıyor. Orta sınıf otomobil kategorisinde yer alan Peugeot 508 sportif görüntüsü ile en çok dikkat çeken araçlar arasında yer alıyor. Dış görünüşünün farklı tasarım ile diğer modellerden ayrılan Peugeot 508 en güzel otomobil ödülüne layık görüldü. 2011 yılında Euro NCAP çarpışma testlerinden başarılı geçerek en dayanıklı araçlar arasında bulunuyor. Peugeot 508 serileri; motor gücü ve vites değişikliklikleri gibi faktörlerde çeşitlilik gösteriyor. Kiralık Peugeot 508 fiyatları serilerin özelliklerine göre değişkenlik gösteriyor. 


Peugeot 508 Genel Tanıtımı

Peugeot, 508 modeli ile kullanıcılara dayanıklı ve sağlam bir araç sunuyor. Alçak gövdesi ve sert hatları ile güçlü bir tarz yansıtıyor. Sportif görüntü ile gençlerin ilgi odağı arasında yer alıyor. Benzin ve dizel yakıt türüne sahip Peugeot 508 modellerinde yüksek verimlilik sağlıyor. Tam LED farlar ve otomatik yükseklik ayarlama özellikleri ile kullanıcının kendine uygun olacak şekilde ayarlamasına imkan veriyor. Ön konsolda yer alan dokunmatik ekranı ve araç geri görüş kamerası ile bütün kontrolün sizde olmasını sağlıyor. Elektronik gösterge paneli ile araç kontrolünü sağlamanızı ve dokunmatik ekranı ile dikkatinizi dağıtmadan navigasyon özelliğini kullanmanız mümkün oluyor. Gelişmiş özellikleri ile Peugeot 508 aracını kiralamak isteyen kişiler, uygun Peugeot 508 kiralama işlemleri için firmaların verdiği fiyat tekliflerini değerlendirmeye alabiliyor. 


Peugeot 508 Donanım Paketi Özellikleri

Peugeot 508 modellerinin; 1.5 HDi Allure AT, 1.5 HDi GT Selection AT, 1.5 HDi Prime AT ve 1.6 GT serileri bulunuyor. 

  • Yakıt türü olarak gruplara ayrılan Peugeot 508 serileri, 1.5 HDi Allure AT, 1.5 HDi GT Selection AT, 1.5 HDi Prime AT dizel kullanırken 1.6 GT serisinde ise benzin kullanılıyor. 
  • 8 ileri otomatik vites bulunan serilerde uzun yolculuklarda ve kalabalık şehir trafiğinde yorgunluk seviyenizi minimuma indiriyor. 
  • Üstün güçteki kliması ile sıcak havalarda maksimum serinleme seviyenizi arttırıyor. 

Şehir dışından gelecek kişiler için 487 litre bulunan bagaj hacmi ile havalimanı Peugeot 508 kiralama firmalarından konforlu bir yolculuk deneyimi için kiralayabiliyor.