Ankara Kızılay Ucuz Kiralık Araçlar

 • Araç Modeli Günlük Fiyat
 • Renault Clio 947 ₺
 • Citroen C Elysee 985 ₺
 • Fiat Egea 1,056 ₺
 • Kia Rio 1,148 ₺
 • Araç Modeli Günlük Fiyat
 • Hyundai i20 1,540 ₺
 • Citroen C3 1,551 ₺
 • Ford Puma 2,024 ₺

Ankara Kızılay

Ankara Kızılay Araç Kiralama

İç Anadolu Bölgesi’nde ve Yukarı Sakarya bölümünde konumlanan Ankara, Türkiye’nin en yoğun nüfuslu ikinci şehri ve ülkenin başkenti olma özelliğine sahip. Şehir, konumu ve işlevselliği ile Türkiye’nin kalbi olma niteliğinde. Ekonomisi, Cumhuriyet yıllarında tarım ve hayvancılığa bağlıyken şu anki önemi ve yatırımlar doğrultusunda sanayi ve ticaret faaliyetleri de artış gösteriyor. Geçmişi tarih öncesi döneme kadar uzanan Ankara, tarihi değerleri ile önemli iller arasında yerini almış. Türkiye’nin kalbinin Ankara olduğu gibi Ankara’nın kalbi de Kızılay. Ankara’yı görmek ve seyahat etmek istiyorsanız Kızılay’a uğramadan dönmek mümkün değil. Pek çok imkanı bir arada sunan Ankara şehri, gelişmişlik düzeyi ile insanı büyülüyor. 

Ankara’yı keşfetmek ve buraya seyahat düzenlemek istiyorsanız Ankara Kızılay araç kiralama imkanı, bu seyahati cazip hale getiriyor. Siz de çevre iller içerisinde yer alan Kırıkkale, Çankırı, Bolu, Eskişehir, Konya, Kırşehir, Aksaray’dan araç kiralayabilir, araç kiralama şirketlerinin sunduğu avantajlardan faydalanabilirsiniz. Örneğin; Eskişehir araç kiralama firmalarında aracınızı kiralayarak seyahatinizi gerçekleştirme fırsatına sahip olabilirsiniz.

Ankara Kızılay araç kiralama fiyatlarını kendi bütçe ve seyahat planınıza uygun değerlendirebilir, bulunduğunuz konuma araç teslimi yapıldıktan sonra planladığınız seyahati gerçekleştirebilirsiniz.


Ankara Kızılay Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Ankara Kızılay araba kiralama işleminizi gerçekleştirmeden önce seyahatinizi kolaylaştırmak, seyahat planını düzenlemek, bütçeyi doğru kullanmak adına bilmeniz gereken bazı detaylar yer alıyor. Bunları bilerek hareket etmek seyahati çok daha keyifli hale getiriyor. 

Ankara Kızılay kiralık araç ile seyahat edilebilecek yerler arasında. Ankara Esenboğa Havalimanı araç kiralama seçeneğini kullanarak buradan 28 km uzaklıkta olan Kızılay Meydanı’na rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Kızılay, size çeşitli konaklama imkanı sunan bir bölge. Burada konaklama imkanını değerlendirerek merkezi bir yerde olmasının da faydalarından yararlanarak farklı yerlere ulaşımı da kolaylaştırabilirsiniz.

Ankara’ya bağlı Kızılay’da ve yakın çevresinde kiralayacağınız aracınızla gezebileceğiniz pek çok alan bulunuyor. Gezilecek yerler arasında büyük ve güzelliğiyle büyüleyen Kızılay Güvenpark, alışveriş yapmak için bölgedeki alışveriş merkezi, eğlence merkezleri için de Kızılay Sakarya Caddesi’ni, Kızılay Karanfil Sokak’ı, Kızılay Konur Sokak’ı tercih edebilir, hediyelik eşya için de Yüksel Caddesi’ni görebilirsiniz. Diğer güzellikleri keşfetmek için de kiraladığınız aracınıza binerek seyahate başlayabilir, şehrin tadını çıkarabilirsiniz.


Ankara Kızılay’a Nasıl Gidilir?

Ankara’nın en önemli ilçelerinden biri olan Kızılay’a gitmek istiyorsanız farklı ulaşım imkanlarından faydalanabilirsiniz. Tren, otobüs, uçak ile Ankara Kızılay’a ulaşım rahatlıkla sağlanabiliyor. Bu seçeneklerin varlığı, Kızılay’da seyahati çok daha kolay hale getiriyor. Ankara uçak bileti alarak uçak yolculuğuna çıkabilir, Kızılay Meydanı’na 28 km olan havalimanına varabilirsiniz. Esenboğa Havalimanı’ndan Ankara Kızılay kiralık oto hizmetinden yararlanarak bu mesafeyi kısa sürede aşabilir, Kızılay Meydanı’na ulaşabilirsiniz.

Esenboğa Havalimanı araç kiralama şirketlerinden araç kiralamanın yanı sıra farklı ulaşım yöntemlerinden olan şehirlerarası otogarı da kullanarak kiralık araç teslim imkanına sahip olursunuz. Ankara otobüs bileti alarak Ankara Otogarı’na gelebilir, buradan bütçe ve beklentilerinize uygun aracı kiralayarak şehir turuna Kızılay’dan başlayabilirsiniz. Türkiye’nin pek çok ilinden Kızılay’a otobüsle ulaşma imkanına sahipsiniz. 

 • Ankara- Konya arası yaklaşık olarak 260 km iken; 
 • Ankara- Aksaray arası 230 km, 
 • Ankara- Eskişehir arası 260 km, 
 • Çankırı- Ankara arası 130 km, 
 • Ankara- Bolu arası 210 km sürmekte. 

Bu mesafeleri dilerseniz araç kiralayarak da katedebilirsiniz. Örnek olarak, Eskişehir araç kiralama imkanlarından faydalanabilir, şehre konforlu bir seyahat gerçekleştirebilirsiniz.

Aynı zamanda tren yolculuğunu da tercih edebilir, farklı illerden Kızılay’a ulaşım sağlayabilirsiniz. Konya’dan Ankara’ya hızlı tren ile 1,5-2 saatte, Eskişehir’den Ankara’ya da 1,5 saatte ulaşım mümkün.


Ankara Kızılay Araç Kiralama

Ankara Kızılay kiralık araba fiyatları, araç kiralama işlemini oldukça makul bir hale getirerek müşterilere sunuyor. Farklı istekler ve beklentiler doğrultusunda şekillenen bu fiyatlar, bütçenize uygun seçimi yapmanızı sağlıyor. Ankara Kızılay araç kiralama şirketleri, yolculuğunuzun konforlu ve güvenli bir şekilde devam etmesi için çeşitli imkanlar sunuyor. Farklı araç hizmetlerini müşterilere sunan araç kiralama şirketleri, hasar sigortası ve ekstra kasko gibi imkanları sunuyor bununla birlikte bu opsiyonları araç kiralayacak bireylere bırakıyor. Bunların yanında şoför ve navigasyon seçeneklerini de sunuyor. 

Araç teslim anından itibaren Ankara Kızılay oto kiralama ile ilgili her merak edileni araç kiralama şirketleri yanıtlıyor. Aileniz ve sevdikleriniz ile yapacağınız seyahatler için düzenli olarak dezenfekte edilmiş araçlar tahsis ediyor ve çok daha rahat çok daha konforlu bir seyahat imkanı sunuyor.


Ankara Kızılay Gezilecek Yerler

Ankara Kızılay’da seyahat etmek ve Kızılay’a yakın yerleri gezmek istiyorsanız Ankara Kızılay araç kiralama şirketleri size ucuz araç imkanı sunuyor. Bu imkanı değerlendirdikten sonra Kızılay’da dilediğiniz yere gitme imkanına sahip oluyorsunuz. 

 • Kızılay Ankara’nın en kalabalık muhitlerinden ve en uğrak yerlerinden biri konumunda yer alıyor. Burada Kızılay Meydanı’nda yer alan ve 2 km’lik mesafeye sahip olan Güvenpark’tan gezi turunuza başlayabilir, doğanın ve huzurun iç içe olduğu kafe ve restoranlarında dinlenme imkanı bulabilirsiniz. 
 • Güvenpark’ın karşısında bulunan ve sadece 210 m uzaklıktaki alışveriş merkezini ziyaret edebilir, buralarda ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. 
 • Eğlenmek ve dostlarınızla keyifli vakit geçirmek istiyorsanız Kızılay’da yer alan Sakarya Sokak, Konur Sokak ve Karanfil Sokak’ta bulunan mekanları ziyaret edebilir, etkinliklerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sakarya Sokak, Kızılay’a 16 km uzaklıkta bulunurken, Konur Sokak ve Karanfil Sokak yaklaşık 800 m mesafede.
 • Gezi turu sonunda eşinize dostunuza anı bırakmak istiyorsanız da Karanfil ve Konak’ın kesişiminde bulunan 1,3 km mesafedeki Yüksel Caddesi’ni ziyaret edebilir, gezi turunuzu sonlandırabilirsiniz. 

Kızılay’a uğrayıp Ankara Kızılay kiralık araba işlemini gerçekleştirerek gezi turu yapıyorsanız dileğinize göre burada bulunan Kızılay’a yakın diğer ilgi çeken yerleri de kolaylıkla ziyaret edebilme imkanına sahipsiniz.


Ankara Kızılay Diğer Ulaşım Seçenekleri

Araç Kiralama Hakkında Blog Yazılarımız