Peugeot 301

Peugeot 301 Araç Kiralama

Ünlü Fransız markası Peugeot, son yıllarda araçlarının tasarımına kattığı yenilikçi ve modern yaklaşımla dikkat uyandırıyor. Markanın model seçeneklerine yansıyan bu yenilikçi yaklaşımdan, sedan tutkunlarının radarına giren Peugeot 301 payına düşeni alıyor. Peugeot 301, yakıt tüketimi konusunda gösterdiği üstün performans ile ön plana çıkıyor. Araç bu yönüyle ailelerin ve uygun Peugeot 301 kiralama fırsatı arayanların da radarına giriyor.

Peugeot 301 Araç Kiralama Avantajları

İki farklı motor seçeneğiyle karşımıza çıkan Peugeot 301, bu motor seçeneklerini farklı beygir güçleriyle eşleştirmiş durumda. Aracın 1.2 litre puretech motoru, 82 HP’lik bir güce sahip. Bu motorun yakıt türü ise benzin. 1.6 dizel motorda 100 beygirlik ve 92 beygirlik opsiyonlar yer alıyor. 0’dan 100 km’ye 10.8 saniyede ulaşan bu motorda, otomatik ve manuel olmak üzere iki farklı şanzıman türü de yer alıyor. Şehir kullanıma uygun tatmin edici performans vadede aracı, seyahatlerinizde de değerlendirebilir, havalimanı Peugeot 301 kiralama opsiyonlarına göz atabilirsiniz.

Peugeot 301 Donanım Paketi Özellikleri

Peugeot 301, rahat bir yaşam alanı sunması ve geniş bir bagaj hacmine sahip olması ile ailelerin tercihi oluyor.. Her yönüyle kompakt bir sedan olan Peugeot 301, ait olduğu B segment araçlar içinde en çok tercih edilen modellerden biri olmayı da başarıyor. Peugeot 301 Active ve Allure olmak üzere iki farklı donanım paketi sunuyor. Aracın dış tasarımdaki dilinde ise modern çizgiler ve klasik görünüm bir araya geliyor. LED ve sis farları, tampondaki hava girişleri de markanın yenilikçi dilini yansıtıyor. Aracın etkileyici veriler sunduğu bir başka nokta ise bagaj hacmidir.

  • Aracın, 7 inç büyüklüğündeki dokunmatik ekranı,
  • Apple CarPlay ve Android Auto uyumlu,
  • Ekran, Mirror Screen özelliği ile destekleniyor,
  • Geri görüş kamerasının bulunduğu araçta park yardım asistan,
  • Güvenlik alanında ise; ESP, ABS, EBA, hız sabitleyici, ISOFIX ve lastik basınç kontrolü
  • 506 litre olan bagaj hacmi 640 litreye kadar çıkıyor.

Aracın ilgi uyandıran bu özellikleri kiralık Peugeot 301 fiyatları üzerinde de söz sahibi oluyor.