Peugeot Traveller

Peugeot Traveller Araç Kiralama

Araç kiralamak istiyorsanız önceliğiniz amacınızı belirlemek olabilir diyebiliyoruz. Bunun temel sebebi ise seçeceğiniz aracın türü yani segmenti ile ilgili olabiliyor. Ticari sebepler ya da geniş aile tatilleri için uygun araçlar iç hacmi büyük, konfor alanı yüksek olan araçlar olabiliyor. Bu bağlamda da aradığınız bu tipte bir araç ise kiralık Peugeot Traveller fiyatları istediğiniz uygun görünüm ve şartlara sahip olabiliyor.

Peugeot Traveller Araç Kiralama Avantajları

Kalabalık bir aileniz var ise ya da ticari bir amaç için iş seyahatleriniz sık sık güncelleniyorsa bu araç size oldukça uygun oluyor. Ucuz Peugeot Traveller kiralama kolaylıkları ile birlikte eğlenceli bir seyahati de vadediyor. İç donanım olarak elektronik camların yanı sıra, radyo, USB girişleri, Bluetooth bağlantıları gibi pek çok müzik dinleme ortamını sağlayabiliyor. Bu sayede daha eğlenceli dinamik bir tatil için tercih edilebilir bir araç özelliğini kullanıcılarına sunuyor. Aynı zamanda havalimanı Peugeot Traveller kiralama ile de uçak yolculuğunuz sona erdiğinde, seyahatinize konforlu şekilde devam etmenizi sağlıyor.

Peugeot Traveller Donanım Özellikleri

Kiralama yaparak uzun bir yolu kısaltmak isteyenler için havalimanı gibi alanlardan kiralama seçenekleri sunarak işinizi kolaylaştırıyor.

  • Oldukça keyifli bir sürüşün yanı sıra geniş iç hacim ile birleşen 9 koltuklu yapısı ve
  • 1500 litrelik bagaj hacmi ile geniş bir taşıma alanı sunuyor.

Yakıt tüketimine gelirsek;

  • 5.9 litre ile bu boyutlardaki bir araç için oldukça ekonomik bir noktada yer alıyor.
  • Aynı zamanda 70 litrelik büyük bir yakıt deposuna sahip olması ile birlikte uzun yolculuklar için özellikle tercih edilebilir bir araç oluyor.
  • Önden çekişli, şehir içi 6,3 lt, şehir dışı 5,5 lt yakıt tüketimi bulunuyor.
  • Özellikle 4 silindirli dizel olan araç hafif ticari olması ile istenen alanı ve gücü sağlayabiliyor.
  • 6 ileri olmak üzere sahip olduğu otomatik vites sürüş kolaylığını ve sürücü konforunu de destekler nitelikte oluyor.

Bu noktada kolay bir sürü ve genişliğin verdiği bir rahatlığı da beraberinde getiriyor. Bu manada uzun yollar ve kalabalık yolculuklar için de kiralamaya oldukça müsait bir araç oluyor.