Antalya Manavgat Ucuz Kiralık Araçlar

  • Araç Modeli Günlük Fiyat
  • Fiat Egea 840 ₺
  • Fiat Egea 866 ₺
  • Araç Modeli Günlük Fiyat
  • Renault Fluence 970 ₺

Antalya Manavgat

Antalya Manavgat Araç Kiralama

Antalya’nın Manavgat ilçesi, Akdeniz Bölgesi içerisinde yer alan ve oldukça fazla turiste ev sahipliği gerçekleştiren ilçeler arasında bulunuyor. Her yıl yüz binleri aşan yerli ve yabancı turistin ziyaret noktası olan Antalya Manavgat’a giden kişiler gerek denizi gerekse ormanı ile büyüleniyor. Doğa ile iç içe keyifli bir zaman geçirmek isteyen kişiler ise Manavgat’ı ziyaret ederken Antalya Manavgat araç kiralama hizmetlerinden yararlanıyor. Bu sayede Antalya’nın Manavgat ilçesinde bulunan pek çok koy, orman ya da kültürel alana herhangi bir ulaşım problemi olmadan seyahat edebiliyor. Tüm bunların yanı sıra lezzetli yöresel yemekleri ile de tanınan Antalya’ya gelenler, Antalya’nın en çok sevilen kelle paça çorbası, arabaşı çorbası, gökçesu pilavı gibi yemeklerini de yemeden Antalya’dan ayrılmıyor.

Siz de keyifli bir yolculuk deneyimi yaşamak istiyorsanız Antalya Manavgat oto kiralama hizmetlerinden faydalanarak konforlu bir şekilde bölgeyi gezebilirsiniz. Herhangi bir güvenlik sorunu yaşamadan ve rahat bir şekilde yolculuk edebilmek için siz de Antalya Manavgat kiralık araç hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. 


Antalya Manavgat Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Antalya’nın Manavgat ilçesi ismini doğal güzellikleri, doğası ve denizi ile kulaktan kulağa duyuruyor. Doğal güzelliklerinin yanı sıra yöresel yemekleri ve kültürel mirası ile de dikkat çeken bu ilçe, pek çok yerli ve yabancı turistin uğrak noktası oluyor. Bu doğrultuda ziyaretçiler hem kültürel hem de doğa ile iç içe bir seyahat gerçekleştirmek istediği zaman ilk tercihini Antalya’nın Manavgat ilçesinden yana kullanıyor.

Pek çok tatilsever tarafından sıklıkla ziyaret edilen ve Antalya’nın en büyük ikinci ilçesi olan Manavgat, tarihi açıdan da kökenleri geçmişe uzanan bir yerleşim yeri olarak görülüyor. 6. yüzyıldan kalma Ermeni asıllı bir kelime olan Manavğat şeklinde anılan bölgenin, günümüze kadar pek çok uygarlığın elinden geçtiği biliniyor. 

Manavgat, sahip olduğu doğal güzelliklerle ve bu doğal güzelliklerin yanı sıra diğer pek çok yönüyle dikkatleri üzerine çekiyor. Aynı zamanda yöresel lezzetlerin ve Antalya’da planlanan festivallerin de bölgeye olan ilgiyi artırdığı görülüyor. Bu bölgeyi rahat bir şekilde gezebilmek için kişilerin Antalya Manavgat araba kiralama seçeneğine gidebildiği görülüyor. Bu sayede kolaylıkla gezinin tadını çıkarmak mümkün oluyor. Antalya Manavgat kiralık arabalar sayesinde kolaylıkla bölge içerisinde gezmek mümkün. 


Antalya Manavgat’a Nasıl Gidilir?

Antalya Manavgat’a gitmek için pek çok yol alternatifi bulunuyor. Bu alternatifler arasında özellikle hava yolu seçenekleri dikkat çekiyor. İstanbul’dan Manavgat’a gitmek isteyen kişilerin Antalya uçak bileti aldığı görülüyor. Antalya Havalimanı’na indikten sonra HAVAŞ, servisler aracılığıyla ya da Antalya Havalimanı araç kiralama yöntemleriyle Manavgat'a geçmek mümkün oluyor. Hava yollarını tercih eden kişilerin İstanbul’dan 2 saat 15 dakikalık bir yolculukla birlikte Antalya’ya varması mümkün oluyor. 

Hava yollarını tercih etmek istemeyen kişilerin ise Antalya otobüs bileti alarak seyahat etmesi mümkün. Bu yolculuk tipini tercih eden kişilerin ise değişken sürelerde yolculuk yapması gerekiyor. İstanbul-Antalya arası otobüs yolculuğu ile yaklaşık 11 saat sürerken İzmir-Antalya yaklaşık 8 saat, Ankara-İzmir ise yaklaşık 7,5 saat sürüyor. Ziyaretçilerin tercih ettikleri yolculuk tipi sonrasında Antalya içerisinde Manavgat’a gidebilmek üzere Antalya Manavgat günlük araç kiralaması mümkün oluyor. Bunun için ise Antalya Manavgat araç kiralama şirketleri ile irtibat kurmak yeterli oluyor. Buralardan istenilen modeldeki ve her bütçeye uygun araç tercihlerinde bulunulabiliyor. Ayrıca direkt olarak araç kiralayarak da lokasyona ulaşım sağlayabilirsiniz. Örnek olarak, Konya araç kiralama seçenekleri ile Konya’dan Antalya’ya hızlı bir seyahat gerçekleştirebilirsiniz.

Siz de keyifli bir yolculuk yapmak üzere Antalya Manavgat araç kiralama firmaları tarafından sunulan hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Kolaylıkla bütçenize uyumlu bir aracı kiralayarak yolculuğunuzun tadını çıkarmanız mümkün. Ucuz araç arayışı içerisinde bulunan kişilere uyumlu olabilecek modellere de rastlanabilir olması bu firmaların en büyük avantajları arasında yer alıyor. Aracınızı kiraladıktan sonra araç teslim alarak yolculuğunuza konforlu bir şekilde devam etmeniz mümkün oluyor. 


Antalya Manavgat’ta Araç Kiralama

Antalya’nın Manavgat ilçesinde araç kiralama işlemleri rahatlıkla yapılabiliyor. Kişiler için öncelikli olarak bu araç kiralama hizmetlerinin bedeli de önem arz ediyor. Bunun için kişilerin Antalya Manavgat araç kiralama fiyatları hakkında araştırma yaptığı görülüyor. Her bütçeye uyumlu olabilecek şekilde araç kiralamaya olanak tanıyan firmalar sebebiyle net bir fiyat tanımı yapmak mümkün olmuyor. 

Araçların kiralanma sürelerine, modellerine, şoför istenmesine ya da istenmemesine bağlı olarak belirlenmiş ücretlendirmelerin farklı olabilmesi durumu Antalya Manavgat kiralık araba fiyatlarının değişkenlik göstermesine sebep oluyor. Antalya Manavgat kiralık oto seçenekleri sayesinde ise rahatlıkla bölgede bulunan tarihi, doğal yerleri konforlu bir şekilde gezmek mümkün oluyor.


Antalya Manavgat Gezilecek Yerler

Antalya Manavgat çevresinde gezilebilecek pek çok yer bulunuyor. Özellikle turistlerin ve tatilseverlerin dikkatini çeken bu yerler arasında doğal güzellikler ve tarihi güzellikler yer alıyor.

  • Manavgat Şelalesi: Antalya Manavgat kiralık oto ya da şehir içi ulaşım araçlarıyla ulaşılabilen bu nefes kesen doğal güzellik, Manavgat’a 43 dakikalık bir uzaklıkta bulunuyor. 
  • Apollon Tapınağı: 1 saat 26 dakikalık uzaklıkta bulunan bu tapınağın da mutlaka ziyaret edilmesi gerekiyor. Özellikle mitolojiye ve tarihe merakı olan kişiler için burası müthiş bir rota olarak görülüyor. 
  • Side Antik Kenti: Manavgat’a 1 saat 19 dakika süren 6,3 kilometrelik bir mesafesi bulunan Side Antik Kenti de özellikle tarihseverler için dikkat çekici bir mekan olarak öne çıkıyor.


Antalya Manavgat Diğer Ulaşım Seçenekleri

Araç Kiralama Hakkında Blog Yazılarımız