Renault Symbol

Renault Symbol Araç Kiralama

İlk olarak piyasaya 1999 yılında Clio Symbol olarak çıktıktan sonra değişimi başlıyor. Tam anlamı ile 2008 yılında Clio’dan ayrılarak kendi ismini kazanarak ayrı bir model oluyor. Montajı Bursa Oyak-Renault Otomobil’de yapılan model, işlevsel yapısından dolayı ülkemizde en sevilen modeller arasında yer alıyor. Yalnızca 1999-2008 yılları arasında 182 bin araç satıldığı biliniyor. Yakıt tüketimindeki tasarrufu, geniş görüş açısı sağlaması ve derin bagajı bu ilginin ana sebepleri arasında yer alıyor. Kiralık Renault Symbol fiyatları, birçok kişinin bütçesi için uygun araçlar içerisinde yer alıyor.

Renault Symbol Araç Kiralama Avantajları

Uygun Renault Symbol kiralama fiyatları firmalarının ekonomik araç listelerinde yer alıyor. Geniş renk kartelası, modern ve dinamik hatları ile oldukça şık bir tasarım yaratan Symbol, sahip olduğu dayanıklı yapısı ile de biliniyor. En az dışı kadar iç kısmına verilen önem ile ergonomik bir kullanım sağlıyor. 5 adet geniş koltuğu ile benzersiz bir seyahat deneyimi yaşatıyor. Koltukların katlanabilmesi sayesinde bagaj olduğundan çok daha geniş hale getirilebiliyor. Fiyat ve performans açısından kullanıcılarından tam puan almayı başarıyor.

Renault Symbol Donanım Paketleri ve Özellikleri

4 silindire sahip olan Symbol, dizel motorlarda 1461 cc ve benzinli olan 898 cc silindir hacmine sahip olması ile sürüş deneyimine güç katıyor. Turbo özelliği sayesinde eğimli arazilerde ilerlemek daha kolay hale geliyor. Azami hızı 167 km olan araç,

  • 100 km hıza ulaşmak için 12.2 saniyeye ihtiyaç duyuyor.
  • ABS sistemi ile daha güvenli bir kullanım sağlıyor.
  • Manuel ve 5 vitesli olan araç, hızdan çok işlevsel kullanıma odaklanan tasarımı ile küçük aileler için benzersiz bir seçenek yaratıyor.
  • 50 litre yakıt kapasitesi bulunan araç ile uzun süre seyahat edilebiliyor.
  • Şehir içi araç kullanımında 100 km için yalnızca 4,4 litre yakıt tüketimi bulunuyor.

Bütün bu değerler aracın modeline göre değişkenlik gösterebiliyor. Çok ucuz bir yakıt tüketimi sunması ve aracın küçük boyutlarından dolayı özellikle kiralanmak isteniyor. obilet.com sayesinde siz de seyahatlerinizde size eşlik etmesi için havalimanı Renault Symbol kiralama seçeneklerini inceleyebilir, sizin için en uygun olan aracı vakit kaybetmeden kiralayabilirsiniz.