Opel Corsa

Opel Corsa Araç Kiralama

Bir GM markası olan Opel tarafından tasarlanan ve geliştirilen otomobil ilk olarak 1982 yılında satışa çıkıyor. Oldukça eski bir tasarım olan Corsa geçen yıllar ile birlikte yenileniyor, 1998’da görüntüsünde değişimler yaşanıyor. Bu değişimler yalnızca görsel açıdan değil teknik açıdan da iyileştirici etki gösteriyor. 2011 yılında motorlarda yaşanan değişim ile daha güçlü bir araç deneyimi kazandırılıyor. Yeni yapılan değerlendirme kriterleri sonucunda 4 yıldız kazanmaya hak kazanacak kadar iyi bir iyileştirme süreci geçiriyor. Onlarca farklı kiralama şirketi tarafından yoğun bir ilgi görüyor. Yapısı ile herkes için uygun Opel Corsa kiralama, en çok tercih edilen seçenekler arasında yer alıyor.

Opel Corsa Araç Kiralama Avantajları

Opel Corsa, kullanıcısına heyecan verecek özellikleri ile sürüş deneyimini daha keyifli hale getirirken aynı zamanda yüksek güvenlik standartlarını bir araya getiriyor. Alman mühendisliğinin bu kusursuz örneği sahip olduğu teknik özellikler ve tasarımı ile beğeni kazanıyor. Kiralık Opel Corsa fiyatları ile oldukça cazip bir alternatif yaratıyor. Yenilenen tasarımı ile her zamankinden daha sportif ve şık bir görünüm kazanıyor. Elmas kesim jantları ve krom egzozlar gibi detaylar ile beğeni kazanıyor. Yolculukta detayların önemine hakim olan Opel Corsa, geniş dijital göstergesi ile her şeyin daha iyi görünmesine yardım ediyor. Hız, navigasyon ve bluetooth bağlantı yönetimi kolaylaşıyor.

Opel Corsa Donanım Özellikleri

Opel Corsa’nın öne çıkan özellikleri aracın performansını olumlu etkiliyor.

  • LKA ve LDP sistemleri ile şerit konusunda sorun hatta kaza yaşanmaması için maksimum yol güvenlik önlemleri sunuyor.
  • AEB sistemi araç ve yayaların algılıyor. Bu durumda aracı yavaşlatıyor ya da gerekli durumlarda fren yapmasını sağlıyor.
  • Opel Corsa 1.2 Edition AT teknik özellikleri ile de kullanıcılarının beğenisini kazanıyor.
  • 1199 cc silindir hacmi ve 100 HP beygir gücü ile güçlü bir yol deneyimi sağlıyor.
  • Maksimum olarak 192 km hıza çıkabiliyor.
  • 100 kilometre hıza ulaşması için yaklaşık olarak 10.8sn süre gerekiyor.
  • 309 lt bagaj hacmi ve 44 lt yakıt deposu bulunuyor. Şehir içi 100 km yol için 5.1lt enerji tüketiyor. Bu durum şehir dışı için ortalama olarak 3.9lt olarak görülüyor.

Siz de obilet.com’dan kıyaslama yaparak havalimanı Opel Corsa kiralama seçeneklerini inceleyebilirsiniz.